Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ami118

Jeśli miałyście to jak u was wyglądało plamienie implantacyjne?

Polecane posty

Hej! Mam objawy ciążowe, wszystko ok, ale jedno mnie zastanawia. Od niedzieli do dziś (środy) plamie. Może to plamienie implantacyjne, choć trochę długawe. Dodam że we wtorek (tydzień temu) kochałam się bez zabezpieczenia (pierwszy raz)w okolicach owulacji. A w sobotę już z prezerwatywą lecz podczas stosunku lekko krwawiłam (dziwne, w ciąży podobno pochwa jest przekrwiona). W niedzielę dzień później dostałam plamienia. Było to niewielkie krwawienie, bezwonne koloru beżu. Śluz był wtedy nikły. W poniedziałek też, a we wtorek nagle doszedł kremisty śluz z ciemniejszymi nitkami. Dalej była krew. Dziś to samo. Nie jest tego dużo 1-2 ml dziennie. 2-3 razy zmieniam wkładkę dziennie choć 1 by spokojnie starczyła. Chyba jutro to się skończy. Możliwe, że w niedzielę i poniedziałek miałam krwawienie po stosunku, a wczoraj i dziś implantację? 1 tyg temu miałam owu., a za 1 tyg. powinnam mieć okres. Więc miesiączka i okołoowulacyjne raczej wykluczone. Stanowczo za mało i w złym czasie. Infekcja raczej też wykluczona. Poronienie nie, chyba, że za wczesne. Nie boli mnie brzuch. Wszystko ok. ale to 4 dni. Choć czytałam, że niektórzy mieli długie plamienia implantacyjne. A jak to było u was i co myślicie o moim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataaaaaaa
Czy plamienie może trwać 5 dni? Czy to już miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam 

Jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×