Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pustka wewnętrzna

Zachód nie ma duszy, tam oprócz kasy nie ma NIC

Polecane posty

Gość gość
Te smiecie ktore mieszaja z gownem moja nowa ojczyzne czyli Anglie (ktora sam wybralem a nie ze urodzilem sie gdzies i nie mialem na to wplywu) nie jestescie Polakami tylko polaczkami przez ktorych my porzadni Polacy mamy c*****a opinie za granica, dlatego trzeba was tepic i dlatego bede bronil tu Anglii i UK. Dobrze ze wiekszosc z was wraca do PL. Gnic tam cwele X Pieknie napisane. I zadne powroty tych przegrywow do pl. Bo zniszcza polske. Tak zyja w swoimzaszczanym uk, jak zyli w PL 100lat temu w dompodobnych ruderach. U mnie w mieście moi wszyscy znajomi mają piękne domy, samochody, jeżdżą na wczasy, żyją lepiej niż te przegrane, emigracyjne osrusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegryw nawet nie czyta co cytuje i co wklejabuehehe:D zapomnialem dodac ze kocham CIE S I UK nad zycie :D gnij w plu cwelu z kupa znajomych w sloiczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się jeszcze jakie samochody mają twoi znajomi? Bo tylko to się liczy co nie? Ty możesz być największą szują ale ważne, że twoi znajomi (nie przyjaciele czy rodzina) mają piękne domy. Brawo dla przegrywa. Owacja na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusy angielskie nieudaczne zera z patologi zdychajcie tam ciapaki nasraja na wasze groby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to kazdy wie ze do uk wyjechala najwieksza patologia :) dlatego cieszmy sie ze ich nie ma u nas w Polsce. Dziwi mnie tylko po co pisza na polskich forach? Czyzby nie potrafili plynnie poslugiwac sie jezykiem " swej nowej ojczyzny" ? A moze zwyczajnie nikt ich z angoli nie akceptuje nawet ta moslemska dzicz ktora tam zyje , nie chce z tym sprzedajnym sortem patologicznym miec NIC do czynienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dokladnie:D patologia zna jezyka w uk i musi wchodzic na nasze polskie fora:D 🖐️ je!bane nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S. ! Co? Ty jepana k/u/r/w/o! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk tępa dzido na wygnaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moi znajomi...a moja kawalerka w Gdańsku..a mój piękny żółty pseudo zamek za który zapłacili moi starzy rodzice....wieś tańczy i śpiewa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzimy tu po to zeby miec beke z polaczkow gnijacych w plu:D jak ujaduja tu z zazdrosci i zawisci hehe tylko to wam pozostalo cwele. :D Moj angielski jest doskonaly, z kazdym sie dogadam o czym wy bingole mozecie pomazyc cweluchy. kocham Cie UK! A ty Gnij w plu cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyc* oczywiscie mialo byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój grill, a piwko kolegami, a Mazury, a jeden kitek w kranie, a brzuchaci znajomi, a zacofani katole... normalnie raj na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nic niewarte sciery od podłogi. Pomiatają wami Brytole, Niemcy, Skandynawowie , Polacy i cała reszta europejskich narodów. Wam w głowie tylko funty, brytyjskie gowna i tanie wycieczki do Egipu buehehehehhehee. Śmierdzący potok polskojęzycznego szamba :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa doskonały :D i musisz tu wchodzic bo na angielski czat nie rozumiesz jak wejsc bueheheheheheheheehehehehe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda was boli, dlatego to piszecie. Smieciu ja wszedłem w gniazdo emigracyjnych poyebow. Wejdź na jakieś forum i napisze, ze Polacy to biedaki, a ty jestes panem zycia, bonów Jukeju pracujesz, to cie zauebia śmiechem smieciu. Przecież ja wiem jak wy tam żyjecie. Kazdy madry wyjeżdża do UKa, łapie trochę bubu i spierprza strat. Tylko żałosne niemoty siedzą tam po dziesięć lat i wynajmują pokoje od pakola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz chyba stare newsy, lub trzymałeś się z patologią hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze trzymal i mieszkal z patologia bo sam jest i byl patologia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zachód nie ma duszy, tam oprócz kasy nie ma NIC" cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest. Kupa znajomych. buehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie S i UK!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wschód to może ma duszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusze zaje!banych alkoholikow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabia to sie w Emiratach a nie w UK. Do UK to jeździ "zarobić" najgorsza patologia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Patologia nie może zarabiać? Od kiedy? Tak jedziecie na patologię a fakt jest taki, że większość ludzi to patologia. Wy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachod porcil Boga i wartosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki i wartosci buehehe:D nie rozpier!dalaj mnie:D tylko uchlewanie pedalskich ryjow we lbach i obrabianie sobie doop nawzajem - no wyje!bane wartosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba się jednorodny naród i białą rasa? Słowianskie wartości przeszkadzają? To łap za koran i burkę i won na zachod do stref no-go. Bo w anglii jak nie ustepujesz ciapatym to od razu w leb. Nie podoba się że po dobrej panstwowej uczelni można godnie żyć? Nie podoba się że srednia pensja wynosi juz 4000zł i ciagle rosnie? Ze za ciężka pracę w PL opłacają powyzkami i awansem? To łap się za gacie i won do uk robić se bachory, kasować benefity bo inaczej nie da się wyżyć i marnuj se życie wsrod muslimów. Nie podoba się jedna kultura slowianska o tysiacletniej tradycji? To won, w uk jest rozwalenie społeczeństwa i każda próba ucywilzowania ich kończy się muslimami gwałcacymi biale kobiety i wybuchami bomb jak w manchesterze. Ciapate pały aż się świeca w sloncu. Nie podoba się że ludzie chodza do kosciola z dziada pradziada? Ze jak cos umiesz to masz duzo znajomych? Won do uk - tam lizodoopstwo królowej to narodowe hobby. Nie podoba się że w Polsce wypada nauczyć się języka i szanować innych ludzi? Won do uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^Shhhh...zamknij dziubek. Ten tekst nie jest aż taki wspaniały żeby zasługiwał na "Kopiuj i wklej" w każdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cwelu. To tekst roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gowno roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×