Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlinkaSmutna23

Nie chce się przytulać ze mną

Polecane posty

Gość AlinkaSmutna23

Jestem ze swoim facetem od ponad roku, od pewnego czasu uprawiamy seks i wszystko jest fajnie. Wcześniej chyba nie zwracałam uwagi na to (nie wiem jak to możliwe?), ale od kilku miesięcy on nie chce po seksie się przytulać/rozmawiać/całowac totalnie nic. Ja wiem, że niektórzy mężczyźni tak mają... ze tam niby jakies hormony im spadają i nie mają ochoty na czułosci, ale ja mu proponowałam ze ja sie przytule a on polezy i nawet moze zasnąć sobie. A on, że nie. Po każdym seksie mnie dosłownie odpycha od siebie, idzie sie ubrać od razu, umyć i włącza sobie tv albo kompa. Totalnie mnie zlewa. Kilka razy płakałam po tym, i powiedział, żebym nie dramatyzowała... po czym poszedł sobie wypić do kuchni kawę. Podejmowałam próby rozmów i negocjacji, przez 2 pierwsze stosunki starał się a potem znów źle. Ostatnio powiedział, żebym sie odczepiła, bo chce mieć spokój i mam go nie dotykać. Że mu "po seksie przechodzi ochota na mnie" i najlepiej jakbym poszła do domu. ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktuje ciebie jak laske do seksu tylko. warto rezygnować z szacunku do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ostatnio powiedział, żebym sie odczepiła, bo chce mieć spokój i mam go nie dotykać. Że mu "po seksie przechodzi ochota na mnie" i najlepiej jakbym poszła do domu. ;(((" Xxx Zrob jak chce . Juz nigdy wiecej nie dotknij i odczep sie jak piwiedzial , ale na zawsze ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie popieram wypowiedź powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te trollu a chcesz po ryju za używanie mojego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z tym *****czem nieprawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dajesz d**e w tak młodym wieku. Dlaczego tak szybko mu dałaś trza było za czekać dłużej z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara nr 87653789
Weź wypchaną czymś rękawiczkę, przymocuj do kija od szczotki i dotykaj go z pewnej odległości. Przerywaj na chwilę gdy zacznie się irytować i zaczynaj od nowa. Codziennie skracaj odległość chwytając kij bliżej niego. Gdy dojdziesz do rękawiczki zacznij głaskać ręką. Ja tak oswoiłam dzikiego kotka. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny tekst na początek dnia, ale się uśmiałam ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio powiedział, żebym sie odczepiła, bo chce mieć spokój i mam go nie dotykać. Że mu "po seksie przechodzi ochota na mnie" i najlepiej jakbym poszła do domu X Ale to jest normalna reakcja fizjologiczna. Po spusczeniu sie facet osiagnal juz cel i spadaja endorfiny prawie do zera. Ja tez po seksie nie chce mojej kobiety bo jajka puste:D :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×