Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co do niej napisac ?

Polecane posty

Gość gość
Ja też mam domofon i nawet okna :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21.59 wlasnie chcialem sie cb zapytac co on ci napisal ale mnie ubieglas. Dodam ze miedzy nami tez jest 3 lata roznicy. Nie wiem jak bylo u ciebie ale od czasu kiedy mielismy sie ku sobie minal ponad rok i mysle ze mozebyc juz pozno. Okolo dwa miesiace temu nie przyjela mojego zaproszenia na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora: spóźniony zapłon się kłania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powtarzasz moja historię;) ja z natury jestem do ludzi i jeśli ktoś do mnie zagada w kulturalny sposob to zawsze mu poświęcę swoją uwagę nawet jeśli nie jest w moim typie ponieważ podziwiam i szanuję za odwagę tak samo mojego nagrodziłam;) tak więc uważam że trzeba próbować a jeśli się okaże pindą to nie ma co żałować...moj facet mi opowiadał że jak mnie tak widywal ale jeszcze nie znam to sobie tyle historii ze mną w roli głównej układał że aż głupio mówić o tym ...on po prostu nie znając mnie już się nakręcał i z jednej strony miłe to było a z drugiej jest to poniekąd niebezpieczne bo idealizuje się osobę której się kompletnie nie zna ..ja akurat okazałam się w porządku ale w końcu jestem dziewczyna mam też koleżanki i wiem jakie one potrafią być czego ja akurat kompletnie nie rozumiem bo nienawidzę się pastwic nad człowiekiem ani poniżać, do odważnych świat należy a nóż widelec ona też sobie coś tam o tobie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam że zaraz ktoś napisze że też ma okna i domofon heh :) no wiem że to jakiś standard ale są też domki jednorodzinne, są okna których nie widać przez drzewa, niektóre bloki nie mają domofonow itd no ale i tak palnęlam;) jak to ja .. co do tego co napisałeś to nie wiedziałam że nie przyjęła zaproszenia ...powiem szczerze że to niegrzeczne no chyba że kojarzy Cię i uważa za buraka ..ja ogólnie teraz nie przyjmuje od facetów których nie znam do znajomych z prostego powodu -mam faceta a inni jeszcze obcy chcą mnie mieć w znajomych nie bez powodu ..co innego jak kogos poznałam, z drugiej strony jak miałam te 18-19lat i byłam sama to o ile widziałam mniej więcej po zdjęciu że to nie jakiś seba to przyjęłam myśląc sobie a nóż widelec napisze i będzie to właśnie on moim facetem:) tak więc dziewczyna chyba coś nie tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjęła zaproszenia bo moze poczuła sie zlekcewazona albo zraniona wczesniejszym Jego zachowaniem,czy to tak trudno ogarnąć?była zainteresowana,facet zawalił sprawe a Wy Ją od pind wyzywacie?to chyba cos nie tak z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież on jej nic nie zrobił więc nie rozumiem czemu miałabym twierdzić że mu się należy takie traktowanie ..poza tym nie nazwałam jej pindą napisałam tylko że jest dużo dziewczyn pindowatych które potrafią wysmiac chłopaka i innym to opowiadać że ktoś do niej napisał a ona to spławiła... mój też kiedyś myślał że za młoda jestem bo tak naprawdę na oku miał mnie już kiedy sama miałam lat 15 a on 18 ..jednak nie odważył się napisać i wolał poczekać nic w tym złego . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim mieście domofony są nawet w domach jednorodzinnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra a ja parę lat mieszkałam we Wrocławiu i jak wynajmowalam mieszkania to nie miałam w niektórych domofonu:) teraz mieszkam w innym miescie ale też niedaleko od Wrocławia ( żeby nie było że to jakaś wiocha choć i do nich nic nie mam ) i też dwie koleżanki domofonu nie mają :D matko co za temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszne ze nie maja domofonu. I jak taki p**dus do nich zadzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22.21 mysle ze to byl jeden z powodow dla ktorych nie lrzyjela zaproszenia, a drugi to taki ze nie jest mna zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie przyjęła zaproszenia to znaczy że albo w coś gra albo nie jest zainteresowana. Nie pisz do niej tylko olej i poszukaj innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gisc 22.15 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iegość
autor sam sobie odpowiedzial ze ona nie przyjela zaproszenia bo nie jest nim zainteresowana wiec nie ma sensu do niej pisac bo pewnie nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×