Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakim cudem na olx jedna suknia ma 20 wejsc a druga 300, a sa obok siebie!!

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o suknie slubne...kilka wystawionych w ten sam dzien czyli wczoraj, jedna za druga. Jedna ma wejsc 20 a druga 300, a trzecia 600. Dla Was to nie dziwne? Przeciez jak sie wsuknie oglada to z automatu oglada sie wszystkie jedna za druga, tym bardziej jesli sa wyroznione. ja zawsze tak robie wiec mam mega zdziw. Moze te osoby same sobie to klikaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet jeśli by same sobie klikaly, to jaka mają z tego korzyść? Pytam serio bo nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogło być już raz wystawione i ponownie później. Ja tak mam jedno ogłoszenie że wystawiłam je ponownie i poprzednie wejścia są zapamiętane i poprostu odrazu w dniu wystawienia już jest ponad 200 wejść. Koniec zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie zdjęcie, suknia wygląda na brzydką i szkoda czasu na klikanie i oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie ogląda się z automatu jednej za drugą! Szukałam z kuzynką sukni dla niej, bo nie chciała wydawać 5 tysięcy, a najwyżej 2 tysiące i jak tylko widziałyśmy suknie bezy na 3 hula-hopach albo inny syf typu princeska z tafty z drapowaniem na biodrze, z bolerkiem to mijałyśmy te ogłoszenia jak zgniłe jaja. Koniec końców kupiła suknię polskiej projektantki ślubnej, a o takie perełki ciężko w polandii-cebulandii, bo na portalach zalegają te falbaniaste abażury albo inne kiczowate pierzyny :P Widocznie ta twoja suknia jest zwyczajnie brzydka, a ty nie masz gustu. Nic dziwnego, że twoją szmatę ludzie omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×