Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ja za Tobą tęsknię

Polecane posty

Gość gość
bredzisz, tracisz hahhhahahahahahah!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podeńć do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu głupi temat i głupie treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź pigułkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nafirii
No właśnie masz świadomość tego że ją tracisz... Ale widzę również że nie dajesz sobie rady z tą świadomością tego. Boli Cię to że nie masz już jej koło siebie i sadzę że jakby chciała znów odnowić relacje to bez problemu poddal byś się tamu...? Tesknisz za tym... Za nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nafirii
Ale nie mów że kochasz zone i Ją tak samo, którąś z nich musisz bardziej kochać? Życie jest przewrotne obyś rzeczywiacie byl na zawsze ze swoja zona nie takie zwiazki sie rozpadaja, I żebyś kiedys nie wylądował z ręką w nocniku :) bo potem ty bedziesz nieszczesliwy a tej ukochanej juz nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię,z***biście :( ale nie odnowił bym relacji,odnowiłem parę lat temu,potem było tylko cierpienie,moje,Jej,robiłem nadzieje,skrzywdziłem :( nie,nie chcę :( tęsknię sobie sam i niech tak zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Je,każdą inaczej,żonę jak przyjaciela,kochankę,powiernika i jakby część siebie....Ją,cóż,może masz rację,może to wspomnienie minionych lat młodości,naiwności,wiary w życie,ludzi,swoje siły i szczęście,może tak Ją kocham :( sam nie wiem.Wiem,życie jest przewrotne,ale biorę co mi daje,jeśli kiedyś zabierze mi żonę,mam nadzieję,że odejdę pierwszy :( ale jeśli jednak nie...to będę sam,nikogo nie będę prosił o litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burek stul dupsko tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła won ! Psychiczna ! Poszukaj se burka u siebie w chlewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje że nie kochasz żadnej z nas tak naprawdę, miłość jest tylko możliwa do jednej osoby albo wydaje Ci się że mnie kochasz bo właściwie nigdy czynami mi tego przez te 25 lat nie udowodniłeś tej miłości do mnie tylko mówisz mi przez 25 lat że mnie kochasz a gdzie czyny? miłość to nie tylko słowa a przede wszystkim czyny zawsze całe życie coś stoi na przeszkodzie żebyś mi udowodnił miłość do mnie, w młodości wiadomo kto nam przeszkodził teraz tym bardziej jest to niewykonalne w tych słowach o miłości nie ma żadnych czynów.. tu gdzie jestem rzadko działa kafe to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pozdrawiam gorąco, cieszę się że mnie kochasz ale wybacz nigdy nie poznałam Twojej miłości tzn było już blisko żebym poznała jej ogromną siłę i żebyś Ty poznał moją miłość do Ciebie ale w młodości nas rozdzielono, a później pokochałeś inną kobietę i tak to się kręci że nigdy nie poznam tej Twojej miłości do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu piszą tylko chorzy psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.01 co ty p********z??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no...trudno,nie mam ja Ci tego dowieść :( więc zostanie to na zawsze moją tajemnicą,pozdrawiam Cię także....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zresztą,jak miałbym Ci udowodnić,że tak jest na prawdę,czy nie wystarczy,to,że przez tyle lat mam jobla na Twoim punkcie?Czym dla Ciebie by był taki dowód,zdrada?Sex,który był by zdradą?Odejście od żony?Skrzywdzenie innego dla szczęścia własnego?Czy to był by wystarczający dowód?Możesz sobie wierzyć i lub nie kocham Cię,w taki sposób na jaki mogę sobie pozwolić,aby zachować resztki przyzwoitości :( Dowód miłości :( ! To wymyśliłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Wy jesteście p*****lnieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wywłoko obrażasz nieznanych ci ludzi!!!???Chuj ci do tego co sobie piszą,nikomu to nie przeszkadza! Z tego co wiem sama piszesz głupoty a nikt cię p*****lniętą nie nazywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała sylwia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Bo jak czytam ze 25 lat to mi na wymioty zbiera .Co ja pisze?W zyciu niw napisałabym takich durnot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boś głupia jak but z lewej nogi ,jeśli uważasz że ludzie po 40 nie mają prawa do przeżyć i wspomnień,czy nawet skrzywień i marzeń :( jesteś zepsuta,pusta,próżna i głupia...sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj tępa dzido :D proste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Bo co bo nie chcę przygłupa?z podstawówki to mnoe obrażasz ?No super!!Chcę żeby się Toma raz na zawsze ode mnie odpiwrdolił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonić trola !!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Co mnie jacyś ludzie obchodzą/?Niw chcę Tomy i tyle!!Chyba sie prosto wyraziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Nie jestem żadnym trolem i zaraz jeszcze Józkowi i Patrykowi zadzwonie ze nie życzę sobie zeby oni z debilem dyskutowali na mój temat!Dość tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj biedna ty biedna,sama jesteś chyba z gimbazy idź już sobie stąd,głupio się człowiek czuje jak ktoś obraża??? :( prawda?Przemyśl to dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
On mnie gnój przez lata obraza i mojego synateż dosyć tego!To chory człowiek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
18.16 a jak się czuje ltos kto komuś niszczy życie i rozbija małżeństwo a dzieciom niszczy marzenia hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×