Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

HejRajtuzy cz. 24

Polecane posty

Gość gość
Nie interesuje nas twój mierny blog, nie spamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:14 czytałeś tego bloga powyżej jak baba za klawiaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps to nie jest mój blog nie ja go pisze ale poczytaj go spodoba ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale denny blog, kalka tysięcy innych blogów lajfstalowych - jakim trzeba być zdesperowanym, żeby promować takie gunwo na kafeterii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuję jedną z wyznawczyń madki 'jestes taka prawdziwa w tym co robisz' kolejna pisze 'wyglądasz na 20 lat' lol jeśli to nie sarkazm to jedynym wytłumaczeniem jest, że Karo płaci ludziom za pisanie takich komentarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że niektórzy są po prostu zauroczeni jakąś postacią - ja za czasów gimbazjum miałam podobnie - dopiero kiedy się człowiek ogarnie to dostrzega, że to, jak ludzie kreują swój wizerunek a to, kim faktycznie są to często dwie różne sprawy. Jednak wciąż zadziwia mnie, że mając target w wieku dzieci wciąż przyjmuje się zlecenia promujące PREZERWATYWY, kondomy, to jest wprost obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jej właściwie da to blokowanie? przecież po pierwsze prawdziwy rasowy hejter założy fikcyjne konto, a z drugiego będzie obserwował. i co do tego ma rozdanie? tak trudno założyć kolejny profil jakby ktoś bardzo chciał wziąć udział w konkursie? jej logika jest...nielogiczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to niech się cała schowa, po co siebie pokazywać niech filmuje tylko Dariusza i swój głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ludzie" madki ostro pracują, już dostałam bana za samo obserwowanie rajtuzow;) a nigdy nic nie napisałam ani na tym koncie, ani na jej własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madka sama banuje i udaje że to jej ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia, jak Karo daje radę wyleżeć ok 1,5 godz. doczepiając te rzęsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są doczepiane rzęsy na klej, Sama sobie je robi (o zgrozo..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie - zakumplowała się z fit loversami - może wyjdzie z tego jakaś metamorfoza po ciążowa ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nowym vlogu znowu same reklamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chodzi jak słoń, chybocze sie na boki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce jej nabijac wyswietlen ale juz trudno... :D tutaj w filmie 2:45 mówi, że zamówiła stanik w największym rozmiarze XL - to było 2 lata i jakies 30kg temu :D https://youtu.be/l2f5rxQOtNA?t=2m43s potem w filmie jeszcze mowi o jakichs spodniach rozm. L w ktore sie nie zmiescila ostateczny dowod w sprawie eMeczki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie sie kiwa na te boki, widać że babie ciężko ale nie żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona sie tak chybocze od dobrych paru miesiecy, bo od dawna jest opasiona, moja 86 letnia babcia tak chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny już tak nie przesadzajcie. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży, do tego jest lato, gorąco itd. Na pewno jest jej ciężko. Tusza swoją drogą, ale nie zwalajcie wszystkiego na jej obżarstwo. Żeby nie było, nie jestem fanką emeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam dziś jej film z q&a z 2012 roku. Mówi w nim ze ma chłopaka. Nie chce przesadzać ale od tego filmu zaczęła sue zmieniać na gorsze, aż stopień rozmemlania osiągnął zenit. Po co ci ten koleś Karo? Po co? Nie jesteś sobą czy tego nie widzisz?:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz cisza bo wszystkie już na ig komentują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zapodaj.net/4f25e8f03f609.jpg.html Łapcie dziewczyny, jak komuś chce się zobaczyć jak to Karola wszystko reklamuje ;). Karolina dostaje produkt, który ma zareklamować i kręci wokół niego całą szopkę np. film "Triki z aloesem" to po prostu śmierdząca reklama produktów Holika Holika na zlecenie strony Myasia (pojawiała się już wcześniej na kanale). Karolina kwituje tylko krótko "że szkoda jej używać aloesu" i jechanka z Holika Holika. Film z tuszem Loeal (ostatnio go pokazywała na instastory, że dostała) tak naprawdę jest zwykłą kampanią i dostaje hajs za kliknięcia (w linku który wrzuciła jest nawet hasło vlogerki i stylizacje). Często dostaje zlecenie by zareklamować kosmetyki z ameryki (zwłaszcza gdy są wyprzedaże), a większość hauli jest z zelando bo zwyczajnie jest w programie (ZALANDO AFFILIATE PARTNER PROGRAMME) i a z tego benefity. Nie mam nic przeciwko zarabianiu na youtube, ale chce by ci ludzie zarabiali uczciwie czyli zgodnie z zasadami youtube (https://support.google.com/youtube/answer/154235?hl=pl ) informowali o tym, że z kimś współpracują, że za klikanie i zakupy z linku mają benefity, że stale współpracują z marką itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_90
Co do jej chodzenia to akurat sama podobnie chodziłam w ostatnich miesiącach ciąży, a byłam trochę chudsza :) Ale tak czy siak ona tak jakiś czas już chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc Ameryki to ty nie odkryłaś. Od dawna to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu tu nie chodzi o to, ze koncowka ciazy a Madka sie kiwa na boki, ona tak łazi juz od paru miesiecy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysł z zaznaczeniem tych filmów, ale większy efekt wizualny by odniosło, gdyby to filmy sponsorowane były zaznaczone na czerwono, byłoby tak naćkane że rzucałoby się w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:21 przecież tu nie chodzi o odkrycie Ameryki a o pokazanie zjawiska i tego w jakiej ono się odbywa ilości ;)) dużo lepiej chyba wskazać konkretnie który film i podać nazwę reklamowanej firmy niż stwierdzić "ojeju karo reklamuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×