Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Haha nie wiem o co mu chodzi ?

Polecane posty

Gość gość

Witam mam kolege ktory wysyła mi sprzeczne sygnały .Raz mowi ze jestem ładna potem ze sie tylko kumplujemy ,potem ze na zdieciach jestem do schrupania a potem zas ze jestesmy tylko kumplami potem ze mam super charakter itp a potem zawali fochem i jest dziwny i za jakis czas znowu komplementy .Nie chodzi o sex bo wie ze go odemnie nie dostanie .Jak go rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chce seksu, ale wie że go nie dostanie, więc się wycofuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóz ale my sie ciagle kumplujemy bo sie super rozumiemy i wie ze sexu nie bedzie chocby stawal na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między k a m. Zawsze któraś ze stron będzie chciała czegoś więcej. Jego sprzeczne zachowania o tym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sama sie juz nie odnajduje w tej relacji .Na poczatku ustalilismy ze sie tylko.kumplujemy i nic wiecej . Podoba mi sie jako facet ale nic pozatym . Ja mu zawsze dawalam do zrozumienia ze nic wiecej nigdy nie bedzie on tez tak twierdził . No wiec dziwia mnie jego teksty staram sie na to nie reagowac albo obracam to w zart .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popusc mu szpary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha smieszne , nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego :o ja już bym brał Cię w obroty :D i jemu też chodzi o bzykanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,cóz to masz problem i on w takim razie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam, i co spławisz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie omijam takie księżniczki i pierdołowatych kolegów. On uważa że jesteś ładna, ty że on przystojny, a oboje gracie w jakąs gównianą grę dla dzieciaczków. Seks na 3 spotkaniu albo wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spławie bo go lubie .Ale bez przesady z kumplem do łozka nie zamierzam isc .I nie zadna ksiezniczka sorki nie znasz mnie . Widze ze kazda musi d**y dawac i wtedy jest ok . To jak mam 100 kumpli to z kazdym mam sie bzykac ? Faceci szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zakochał się w tobie, a ta już o dawaniu doopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to mi chodzi . On sam twierdzi ze jestesmy kumpli i tyle . Lubie go bardzo ale nie chce z nim byc . Mam wielu kumpli i ponoc sie podobam faceta,, nie mi oceniac ,, i nie jestem zdesperowana laska ktora szuka faceta . Lubie jego towarzystwo bo oboje lubimy sport i swietnie sie rozumiemy ale to on miesza bo dla mnie jak ktos jest kumplem i to podkresla to niech nim bedzie wiec dlatego nie rozumiem jego zachowania a jeszcze bardzo czesto powtarza ze mnie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu ręką, może ci się spodoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×