Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loginjuzistnieje

Jak zorganizowac slub

Polecane posty

Gość Loginjuzistnieje

Witam. Jestesmy po slubie cywilnym. Teraz chcemy wziasc slub koscielny ale nie wiemy jak to zoorganizowac. Trzy lata temu zaprosilismy rldzicow rodzirnstwo chrzesnych i dziadkow nie chcielismy duzej imprezy zorganizowalismy tylko obiad bez zbednych ceregieli. Teraz chcemy tez cichy slub bez imprez bez niczego tylko teraz pytanie jak to zrobic. Zaprosic rodzicow rodzenstwo i po slubie co? Obiad tez dziwnie juz to bedzie wygladac ja w sukni slubnej...nie widze tego. Powiedziec gosciom po kosciele zeby jechali do domu tez nie wypada. Powiedzcie jakbyscie to zorganizowaly zeby kazdy byl zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci koscielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loginjuzistnieje
A czy wassym zdaniem mozna na slub w kosciele zalozyc zwykla sukienke? Oczywiscie taka mega elegancka...chodzi mi o to zeby nie byla to suknia slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loginjuzistnieje
Bo jestem osoba wierzaca jakby to nie zabrzmialo. Wiem ze trzy lata po cywilnym ale mielismy do tego powod aby byl tylko cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ślubie, na obiad możesz się przecież przebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj że warto zadbać o każdy szczegół moim zdaniem bardzo ważne jest żeby mieć pamiątkę z tego dnia. z własnego doświadczenia polecam panią Kasię z http://ocalchwile dzięki niej mam fantastyczne zdjęcia i reportaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my już mamy wszystko zaplanowane, slowo sie rzeklo :P zamowilam tez suknie w http://lefroufrou.pl/ - czekam juz na efekt! slub w pazdzierniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślub w kościele można założyć suknię wieczorową w jasnym kolorze. Nikt nie będzie sprawdzał, gdzie była kupiona suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry event manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście szukali win polecam sklep Winezja , mają gotowe zestawy wina na wesele- dostosowane do ilości gości. Jest w czym wybierać https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz pieknej sukni ślubnej i miłej obsługi do samego końca a nie tylko po wpłaceniu zaliczki to dobrze trafiłaś. Salon sukni ślubnej ze Szczecina lovecms zajmie się profesjonalnie uszyciem najpiękniejszej sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×