Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diamondgrrl

żylaki, problem

Polecane posty

Hej, ostatnio na lewej nodze wyskoczył mi dość upierdliwy żylak, znacie jakieś sposoby na pozbycie się żylaków? Jakiś lek, maść, krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym polecała ci maść Varipro, skuteczna i polecana przez wszystkie koleżanki które ją stosowały. Również polecam zabieg pijawką, cenowo trochę droższy ale też daje radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiss
Na twoim miejscu udałabym się jednak najpierw do specjalisty i wykonała badanie USG żeby w ogole stwierdzić czy to na pewno są żylaki i co ewentualnie w takiej sytuacji bo jaką masz pewność że A to żylak a B że te maści i tak mogą Ci nie pomóc ... a masz skłonności genetyczne do żylaków? z mojej strony mogę Ci polecić klinikę, gdzie leczy się moja siostra klinika miesci się na placu Starynkiewicza http://www.arsestetica.pl/ zresztą wklejam bardzo fajne wideo na temat leczenia żylaków https://pytanienasniadanie.tvp.pl/29502517/para-wodna-nowatorska-metoda-w-walce-z-zylakami mi np pozwoliło trochę zobrazować sobie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na wszystko- maść końska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darekwaw
Jak pisała wyżej Klaudia. Zabieg powinien być dopasowany do choroby, bo wtedy jest pewność, że zostanie wyleczona w 100%. Nie da się wszystkiego leczyć jedną metodą... Jednemu pomoże zabieg skleroterapii a drugi musi mieć operację, ale w dzisiejszych czasach są metody takie jak wewnątrzynaczyniowe usuwanie, część lekarzy nadal stosuje laser, a inni jeszcze polecają klejenie... Idź do flebologa, niech zrobi USG Doppler, zerknie i obmaca nogę i powie co będzie najlepsze i jakiego efektu możesz się spodziewać. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieTakaOnaCiekawa
Klaudiss to wideo ktore wkleilas znam tego doktora! Moja ciotka leczyła u niego żylaki we Wroclawiu laserem ... byłam nim zachwycona w dodatku jesl idobrze pamietam miała chyba darmowe kontrole po zabiegu przez rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×