Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skiperowa

Jaki wózek wybrać dla dziecka urodzonego jesienią?

Polecane posty

Gość gość
na pewno nie 3w1, wózek ma się podobać a fotel ma być bezpieczny, więc nie kupować fotela z zestawu bo nie ma żadnych testów zderzeniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedo bartatina na pasach. Cudo,zwłaszcza na wieś i do lasu.choć w mieście na różnych jakosciowo chodnikach tez zdał test na szóstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam anexa sport i bardzo dobrze się sprawdza (duża gondola :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlazWarszawskiegoPlacu
Wózki Adamexu, typu Monte czy Berletta będą w tym wypadku dobrym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaaa56
Z takich nowocześniejszych wózków to polecam Xenon od Expandera. Kiedys mialam taki klasyczny model od tego producenta, wiec przy kolejnym dziecku postanowilam rowniez zdecydowac sie na cos rownie dobrego. Teraz to te wozki robia naprawde bajeranckie ;) xenon mi odpowiada, bo i ma dobra amortyzacje i duza gondolke regulowana, a spacerowka, na razie nieuzywana, ale tez ma szerokie siedzisko, wysokie oparcie. No i, moze nie najwazniejsza kwestia- wyglad, bardzo fajny z brokatowymi wstawkami. I zgrabny, rozmiarowo w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny, prawie tak ładny jak x lander , nie wiem tylko czy można kupić go w takich samych kolorach bo ja sobie upodobałam te ciemniejsze a nie wszystkie marki oferują właśnie takie, no i duży kosz to też dla mnie podstawa a tu chyba za duży to on nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamex ma wiele fajnych wozkow, i kolory jesienne , moze jakis ciemniejszy bardziej pochlaniajacy slonce i cieplo ? :) Ale te wozki tak czy siak trzymaja dobrze cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam się anex przez cały rok sprawdzał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolaxx
Anex Sport, chyba to będzie najpewniejszy wybór, nam super się sprawdza, stelaż ma mocny, duże koła dzięki którym świetnie się prowadzi, jest skrętny, zwinny i po prostu wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie przecież nie ma wózków na różne pory roku: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez trudu dobierzesz śpiworek do wózków anex, gondola jest głegoka i obszerna, każdy spiworek wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno wózek z kołami bo będziesz msiała nosić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się sprawdził anex cross . Synek urodził się w październiku . Choć latem tez się sprawdził . Także jest na każda porę roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilax

U nas anex sport daje radę. Lekko się prowadzi, jest zwrotny i poręczny a przy tym wygodny. Moje oczekiwania spełnia w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wózek to najlepiej 2w1 np. anex baby z kolei fotelik warto zakupić innej firmy, która posiada np crash testy u nas sprawdził się besafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Myślę, że w tym przypadku fajnie aby wózek miał głęboką gondolę- by lepiej chronić malucha, i spore zadaszenie. Ja np. rodziłam w październiku i wybrałam anex sport. "fura" dobrze sobie poradziła i jesienią i w zimie, super sprawdziła się nawet na śniegu. A teraz pomału będziemy przesiadać się na spacerówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×