Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miejcie odwage

Kobiety, czemu nie macie odwagi przyznac sie do liczby partnerow?

Polecane posty

Gość Miejcie odwage

Naprawde chcecie zmuszac swoich facetow do kupowania kota w worku? Majtki mialyscie odwage sciagac, a teraz wstydzicie sie swojej przeszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo głupia faceci chcą oceniać wartość kobiety przez to, że lubiły się zabawić. Bo w drugą stronę im więcej facet przer**** to większy chojrak i ma się chwalić. To czysta hipokryzja. A potem dziewczyna chce chodzić z chłopek rok bo się boi że jak da za szybko to ją rzuci. Ot głupi naród. Mi to nie przeszkadza ilu miały itd. A przez takich gamoni jak ty laski nie chcą się ****ać, z normalnymi, którzy ich nie oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Mnie właśnie kręci jak kobiety miały wielu facetów. Bardzo lubię słuchać ze szczegółami jak były dymane przez nich i gdzie były zalewane spermą. Poza tym takie kobiety kojarzą mi się z tym, że mają duże libido i są mocno chętne na seks, a może nawet na seks w większym gronie niż 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam odwagę sie przyznać. Miałam 3, z czego 1 to był mój mąż (jestem wdową), potem ponad roczny związek ,który sie rozpadł w momencie kiedy facet wyjechał za granicę, a ja nie mogłam jechać z nim bo musiałam sie opiekować chorą matka. I ostatni to mój obecny mąż.Mam ponad 40 lat więc nie uważam żeby ilość mężczyzn w moim zyciu była szokujaca dla faceta w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vividq
Nie mam i nigdy nie miałam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawość to 1 stopień do piekła ja nie liczę biorę to co mi w xxx wpada ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że przez takich baranów jak autor tematu, żadna kobieta nie powie, że miała więcej niż 3. On i jemu podobni co mają małe siuśki, boją się, że jak laska miała 10-15 chłopów to, że jej cipka nie jest już taka wąska i się nie dają rady spuszczać. Poza tym ich mikruski nie czują ich delikatności bo są tak wprawione przy dochodzeniu reką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W**********m mikrusa za drzwi.18 cm i przyzwoita grubość to ok, wtedy są dobre odczucia przy ostrych pchnięciach , mniejszy niech sobie ciepłego kaloryfera szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to naprawdę takie ważne ilu kobieta miała partnerów seksualnych przed Tobą ?? W naszym społeczeństwie ciągle odmawia się kobietom prawa do przyjemności i decydowaniu o własnym ciele. Mężczyzna z bogatą seksualna przeszłością to ciągle "fajny gość który ma powodzenie" a odpowiednia mu kobieta to puszczalska kur.. i szmat.. Mdli mnie takie podejście. Ważne jest tu i teraz i to jak się czujesz i jak Ci jest z kobietą. Ten debilny komentarze o wąskiej cipce to łaskawie przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstydzę się. Mam 35 lat i miałam w życiu dwóch kochanków. Straciłam dziewictwo w wieku 19 lat z moim pierwszym chłopakiem "jeszcze z liceum". Mojego męża poznałam na studiach, jak miałam 21 lat i od tamtego czasu nie spałam z nikim prócz niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam sie bez licznika w Ciipuli a pamiec mam bardzo krutka bo nawet nie pamietam ostatniego kuuutasaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej 2-3 to już k********y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 Chyba powyżej 0 chciałeś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest zgadzam się z tym powyżej dwóch trzech a najgorsze to te kłamczuszki co gadają o jednym dwóch a c**a jak studia i niby że facet ma małego a do studni mieści się wiadro i ma luz tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre z tym wiadrem i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta miała poniżej 10-ciu tz. ze złą kobieta jest i nikt ja nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ale z Ciebie niedouczony matoł. Zapamiętaj raz na zawsze: kobiety nigdy w życiu nie pyta się o byłych. Po takim pytaniu jesteś u kobiety spalony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 14 stu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś jak studia bez dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze kobiety mają nawet powyżej 30 i uważają się za porządne! Sam znam taką co przyznała się do ponad 35 i nie widzi w tym nic zdrożnego,na dodatek mężatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam jednego, byłam z nim 5 lat. Nie był wart tych wszystkich łez. Teraz mam w planach związek z kobietą. Od zawsze miałam jakieś ciągoty biseksualne, więc w sumie... Co mi szkodzi spróbować? Ja już mężczyźnie nie zaufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci też często nie mówią prawdy od nośnie liczby swoich partnerek. W moim przypadku mój obecny był moim pierwszym i chłopakiem i kochankiem. On miał przede mną związek 3 letni z inną ( gdy się rozstali miał 23 lata). I co? Wmawia mi,że byłam jego pierwszą i nic poza pettingiem nie było choć osobiście nie chce mi sie wierzyć. Zarówno faceci jak i kobiety ukrywaja a reguły nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:26 Oczywiście że peting to ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×