Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwolnienie z pracy

Polecane posty

Gość gość

Chciałam się dowiedzieć i poradzić co mogę w takiej satuacji zrobić. Kilka dni temu dostałam telefon z pracy o godz 12 a moja zmiana przypadala na godz 14 a mnie nie było w domu i nie odebrałam więc dostałam SMS o treści cześć dzisiaj jedziesz do (" inna miejscowość mojej pracy oddalona 20 km") pozdrawiam. Oddzwanialam do nich nikt nie odbierał po pół godzinie oddzwonili do mnie ze mam się zjawić w tamtym sklepie ( pracowałam w markecie) tłumaczyłam im że nie mam samochodu że nie mam czym dojeżdżać że tutaj do tej pracy mnie też przywoza bo nie zawsze mam samochód ( mam razem z mężem jeden) a do pracy miałam 5 km. To powiedzieli że się zastanawia i zadzwonili do mnie o 13.30 z tekstem nie zgodziła się Pani na pracę w tamtym sklepie to musimy się pożegnać i że zapraszam bo wypłatę. dzisiaj byłam po wypłatę to mi powiedzieli że nie mają pieniędzy bo towar przyjechal. Pracowałam półtora miesiąca na okresie próbnym... Nie wiem już co robić zostałam z dnia na dzień zwolniona i na lodzie bez środków do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz niejasno. Dostałaś wypowiedzenie? Podpisałaś je? Co dokładnie było na umowie odnośnie miejsca pracy? Jaki był termin wypowiedzenia? Jaki był termin zapłaty wypłaty? Jakim cudem mamy Ci odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania nie mając zupełnie podstawowych informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób w takiej sytuacji postanawia wyjechać za granicę. Może warto wyjechać jako Opiekunka/Opiekun osob starszy? Zobacz jak to zorganizować na www.opiekunki24.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×