Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pmbaggio

Pomysł na zaręczyny... Piosenka z teledyskiem

Polecane posty

Gość pmbaggio

Witam serdecznie Wszystkich uśmiech Jestem szczęśliwie zakochany i niedługo planuję się oświadczyć. Chcę aby było to niezwykłe zaręczyny, z których pozostanie także pamiątka. Moim pomysłem na tą wyjątkową chwilę jest stworzenie piosenki o mojej ukochanej wraz z teledyskiem, którym będę mógł się pochwalić np. na YouTube. Niestety nie jestem w stanie sam sfinansować projektu i dlatego w serwisie Zrzutka.pl stworzyłem zbiórkę wraz z nagrodami dla darczyńców. Zapraszam do odwiedzenia - https://zrzutka.pl/piosenkazareczynowa Co sądzicie o takiej inicjatywie? Mam też małą-wielką prośbę... Mam możliwość rozreklamowania projektu na profilu FB pewnego portalu ślubnego poprzez napisanie posta z udostępnieniem zrzutki, tylko że nie chce robić tego osobiście ani poprzez znajomych bo wtedy moja dziewczyna się dowie i będzie po niespodziance. Dziękuję serdecznie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie pomysł oryginalny, ale mi się nie podoba i nie chciałabym takich oświadczyn. Ew. ucieszyłabym się, gdyby choć kawaler :) sam ją od A do Z stworzył, a nie zapłacił profesjonalistom. Ogólnie jednak sam pomysł wydaje mi się niskich lotów, taki mało elegancki. Kiedy ktoś kto jest artystą sam napisze dla Ciebie utwór to jest cudne, kiedy ktoś za to zapłaci wydaje mi się... żałosne. Jednak wiem, że są różne kobiety i mam nadzieję, że Twojej pani się to spodoba, może ona lubi takie klimaty i doceni gest tak jak byś chciał. Jednak radzę Ci przemyśleć oświadczyny, bo chyba są one bardzo złym pomysłem, a ślub i wesele jeszcze gorszym w przypadku, gdy nawet na tak niską kwotę jak 3500 Ciebie nie stać :( Ślub to kilkadziesiąt tysięcy, po ślubie są dzieci... Powinieneś lepiej się do tego przygotować i odłożyć choć z 10 000 - 15 000 do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny pomysł, bardzo mi się podoba. Chętnie pomogę. Fajnym pomysłem jest też sesja zdjęciowa narzeczeńska. My zrobiliśmy taką u fotograf Ewy Jakubowskiej z Gniezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmbaggio
Dzięki wielkie, czy w takim razie mogę prosić o kontakt do Ciebie np. email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×