Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia19mała

Podnieca mnie ...

Polecane posty

Gość Kasia19mała

Podnieca mnie palec w pupie. Taki naoliwkowany. Odlatuje gdy chłopak tak nim się we mnie porusza. Kasia 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dup@ jest od stania, p**d@ od j****i@ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sex analny to co? Jeszcze nie współżyjemy normalnie, jestem dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz predyspozycje na podwójną penetrację, ale jeszcze jesteś za mloda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech chlopak naoliwkuje sobie k****a i delikatnie prubuje wejść w twa pupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, przyszły twój facet będzie wniebowziety. Widzę że lubisz seks, anal, będziesz seks petarda. Fajnie ze są takie laski i otwarcie o tym mówią. Ja juz mam ochotę na ciebie. Tylko sama wybieraj facetów tych przystojnych oczywiście niech cię zadowalają. I wybieraj tych z dużą pałą, wiem co mówię, sam mam dużego i kobiety wolą duże, lepsze doznania, tylko większość się nie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu nie taki duzy do pupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro przy jednym odlatujesz to może niech teraz 2 ci wkłada i pamiętaj że max co może ci włożyć to 10 🖐️ 🖐️ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19mała
Próbowaliśmy raz z naoliwkowanym k...sem ale jest chyba za duży, wszedł sam czubeczek a mnie bolało. Lubie kiedy tak nim mizia moją pupę, ale tylko nią jeszcze cipki nie pozwoliłam dotykać za młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Kasia19mała dziś jak czubek już wszedł to już jest dobrze z analem to tak jak z dziewictwem początkowo boli a później jest tylko coraz lepiej poczytaj trochę jak to robić to się nauczysz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19mała
Boje się że znów będzie bolało. Przyjaciółka radziła mi spróbować analnie z kimś doświadczonym, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz problem z bólem to zacznij od korka analnego np 40mm - 45mm [strzelam w ciemno ale zakładam że lubisz sobie pomajstrować przy pupci] tym możesz sama się bawić i przyzwyczaić zwieracz do penetracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też uwielbiam anal, ale od początku: kiedyś próbowałam zabawiać się pupką, pocieranie pupci przy rowku było miłe, wiec zaczęłam wsadzać paluszka i po kilku razach było ok. przyszedł czas i ciekawość na włożenie czegoś więcej, miałam dildo (średnie) i było już za duże wiec postanowiłam kupić mniejsze zabawki do anala i po ćwiczeniach przez jakiś czas (około miesiąca) było znacznie lepiej, wchodziło mi już te srednie dildo i była przyjemność. przy analu jest jedna zasada: stopniowo od małych rzeczy po coraz większe i powoli nic na sile i z nawilżaczem. póżniej pupa sama się domagała aby cos tam włożyć, normalnie teraz mam często chęć tak jak do cipki to włozyc do pupy- musze bo nie mogę wytrzymać, a jak trochę będziesz bardziej doswiadczona to polecam podwójną penetrację naraz- odlot. jak spróbujesz to zawsze będziesz chciała, pozdrawiam Alexandra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne dildo nie zastąpi dwóch (albo trzech jak wolisz) ru/cha/czy. Obrobią ci wszystkie dziurki, zleją się do buzi nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Ja mam taki układ + mąż, który nic nie wie i jest przekonany, że jest moim drugim partnerem. To jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje, ale dziewczyna musi na początku przystosować dupcie do anala a potem to może ja zapinac kilku we wszystkie dziurki wedle jej upodobań, ale najpierw musi z anala nauczyć czerpać się przyjemnośći, to tak jak z cipką z czasem się przyzwyczaja i jest ostre dymanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19mała
Aleksandra wezmę sobie Twoje słowa za dobrą radę. Lubie czasem sama pobawić się paluszkem w pupie, doprowadza mnie to orgazmu. Czasem siadam chłopakowi na kolana tyłem do niego i ocieram się na nim jest błogo. Kilka dni temu na ognisku kolega w żartach posadził mnie w ten sposób sobie na kolana, podwineła mi się spódnica i mój tyłem od jego k...ska dzieliły tylko majteczki i jego dres, delikatnie poruszałam się. Czułam jaki jest twardy, widziałam potem mokrą plamę na jego dresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korek analny, tak jak ktoś pisał, to super pomysł. I koniecznie zadbaj o nawilżenie. Partner nie może się spieszyć, w seksie analnym najważniejsza jest delikatność. Na abcerotyki.com.pl możesz sobie taki korek zamówić, z kodem ABCMI jest rabat. Dobrej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niemniejszy orgazm jak ja wsuwam palec (lub max 2 palce) do jej dupci. Wsuwam cale palce. Lubię też to robić jak żona śpi... niczego budzi się, taką mam wprawę. Ale przez sen też to lubi, bo oddycha głęboko/miarowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z moich partnerek była typową dziewczyną "łechatczkową" nawet w trakcie zbliżenia orgazm mogła uzyskać tylko łącznie z pieszczeniem łechtaczki. Inaczej stosunek mógł trwać nawet godzinę i czułaby podniecenie ale nie doszłaby. Gdy rosło natomiast jej podniecenie to zaczęła tak się ruszać ( nie panowała nad tym - wierzgała biodrami i nogami) , że zsuwała się, mój palec (stosunek na boku od przodu lub tyłu) odlatywał od łechtaczki i urywało się tuż przed osiągnięciem orgazmu, co powodowało frustrację. Trzeba było więc opracować jakąś metodę na te niekontrolowane ruchy i stosunek z nią stawał się wysublimowaną techniką - penis w pochwie , palec wskazujący prawej ręki okrężnymi szybkimi ******* pieścił łechtaczkę a palec wskazujący lewej ręki uprzednio naoliwiony (początkowo protestowała ale jak się zorientowała, że to działa) wkładałem do jej pupy aby ją "zakotwiczyć" i w ten sposób utrzymywałem jej pupę a także pipkę w jednym położeniu zapobiegając wierzganiu nogami i biodrami dzięki czemu palec nie zsuwał mi się z łechtaczki. Teraz można byłoby użyć wibrator na łechtaczce zamiast palca ale wtedy nie było poza tym wibrator to też nie to samo ... Czasami po prostu trzeba być bardzo kreatywnym aby dać partnerce / partnerowi orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj dalej:) zapewne jest tu sporo takich co lubią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19mała
Wczoraj wieczorem się upiłam i w końcu spróbowałam analka, najpierw było tak sobie ale po chwili na pieska i tak z góry zaczął mnie posówac to myślałam ze zwariuje ze szczęścia. Miałam trzy orgazmy i przy jednym aż się posikałam hihi Mega odlot i napewno będę robić ro częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta Kasia autorka to jakiś pie...ny koniobojca a wy się wciągacie w rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że mózgu ci nie zaczął "posówać" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×