Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćja

Modne klapki

Polecane posty

Gość gośćja

Witam Was drogie mamy :) Zdecydowałam napisać ten post w tym dziale, bo tu się udziela więcej kobiet. Mianowicie co sądzicie o klapkach z futerkiem ? Sama się zastanawiam od dłuższego czasu nad zakupem, w zasadzie to jestem już zdecydowana, ale czekam na wypłatę :P Ostatnio widziałam młodą dziewczynę w sklepie w takich i mega fajnie i modnie to wyglądało, ale oczywiście kasjerka po skasowaniu jej musiała dodać swoje trzy grosze i bezczelnie zaczęła się z niej nasmiewac z inną kasjerka, ze w kapciach przyszła :/ przy ludziach stojących w kolejce... ja bronilam tej dziewczyny, bo naprawdę fajnie to wyglądało. Młoda, zgrabna i opalona i takie klapeczki. Są podobno bardzo wygodne i mięciutkie. A wy co o tym sądzicie ? Trochę się obawiam właśnie głupiego gadania ludzi, chociaż z reguły jestem osobą która ma gdzieś głupie gadanie a i tak robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę dodać zdjęcia z neta bo uznaje za spam :/ ale wpiszcie klapki z futerkiem w Google i wam wyskoczy od razu mnóstwo zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kapcie są oszkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po domu? Prawda? Pierwsze co przyszlo mi do glowy to pegi bundy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A noś sobie nawet futerko na ci/pce. Nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, normalnie do chodzenia po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zainwestuj w kalosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ile masz lat? Bo szczerze to mój mąż jak to ostatnio zobaczył to po prostu zaczął się w głos śmiać, a szła w nich też młoda, zgrabna dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za troskę, ale kalosze już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet też się z nich śmieje ale jakoś mnie to nie zniechęca :D jestem trochę po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" z reguły jestem osobą która ma gdzieś głupie gadanie a i tak robi swoje" to sobie kup i juz. Po co wątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardziej mnie interesuje jak wy kobiety się na takie buty zapatrujecie ? Czy też je wysmiewacie albo Was zaciekawiły ? Jakbyście zareagowały widząc je na mieście na stopach innej kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to, aby poznać opinie innych ludzi. Chyba właśnie po to jest forum ? Nie pytam czy je kupić czy mi, tylko co wy o nich sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mie no nie przechodzi! Obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po domu fajne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście się te klapki nie podobają, są śmieszne, ale może wygodne:) Facetom raczej to wygląda na obuwie domowe więc pewnie pomyślą, że głupia baba zapomniałam zmienić buty przed wyjściem z domu:D za to lubią kobiety w szpilkach, a te jak wiemy są niewygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalatują chińskim marketem. Brzydkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że bez koturna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no na koturnie to by wyglądały jak od lalki barbie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie Ty chcesz w zimie w klapkach iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamy teraz zimę ? A to przepraszam bardzo, nie zauważyłam... rozumiem, że ty przez całe życie nie kupujesz jakichkolwiek klapek ani sandalow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako domowe nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y556u6u
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nauczycielka
Boshe, one są obrzydliwe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na stronie eurobuty.com.pl Ostatnio kupiłam klapki z futerkiem dobrej jakości i bardzo dobrze wyprofilowane. W końcu buty, w których chodzisz na co dzień muszą być wygodne, a z tego piszesz to zamierzasz w tych klapkach tak własnie chodzić. Sama takie mam i są czaderskie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klapki z futerkiem są świetne,sama mam takie z piór strusia,są mega milutkie w dotyku. Przyznam,że jeszcze nie miałam ich założonych na dwór bo pogoda nie dopisała ale będę je nosić.Ciekawe czy też trafię na takich pustaków jak mężowie kafeterianek wyżej co będą się ''głośno'' śmiać.Ale mam to gdzieś,nikt mądry się śmiać nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podobają się z futerkiem ! Nawet mam je na sezon jesienny! tylko, że wtedy musi być odpowiednia stylizacja do całości:) Na Karibu są śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×