Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

studia podyplomowe

Polecane posty

Gość gość

Skoczyłam studia, mam już pracę, nie jest to praca marzeń bo niestety bez doświadczenia moje szanse są nikłe, więc uż rozglądam się jak się doszkolić, myslałam o pracy z dziećmi autystycznymi, mam takie doświadczenie w rodzinie i wiem jak bardzo można tym dzieciakom pomóc, niestety bez papierka nie mam co szukać pracy :( gdzie można zrobić solidnie taką podyplomówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moja droga, studia podyplomowe na kierunkach: Edukacja i wspieranie rozwoju osób z autyzmem, zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi lub Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, Autyzmem i Zespołem Aspergera (oba 3 semstralne) możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Po szczegóły zapraszam na stronę http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 10 sierpnia możesz liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałabym się takiej "wielokierunkowej" uczelni :(. A ziemniaki też sprzedajecie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 01:09 no chłopie pewnie jestes po WSB i widać masz robote - ekspert pisania kmentarzy i to po znajoosci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku kończę pierwszy rok na kierunku grafika reklamowa http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/grafika-reklamowa w Krakowie i jestem bardzo zadowolony. Szkoła ma świetne zaplecze naukowe, gdzie mogę rozwijać ciągle swoje umiejętności i poznawać nowe rzeczy. Jeśli ktoś chce wybrać się na studia podyplomowe, po których można znaleźć ciekawą pracę, to polecam zdecydowanie ten kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walfred
A ta promocja na podyplomówce na WSB to jeszcze trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walfred, promocja zniżkowa jest kontynuowana i potrwa aż do 19 września. Zapisując się na studia podyplomowe w tym terminie możesz liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki niższej opłacie wpisowej wynoszącej 100 zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Kam
Czy takie zniżki obowiązują tylko w pierwszym semestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ireno zniżka 700 zł na studiach podyplomowych jest jednorazowa. Możesz z niej skorzystać podejmując studia w terminie do 16 października. Studia podyplomowe trwają zazwyczaj 2 semestry, zatem jest ona rozliczana w ciągu jednego roku. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratownictwo i opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną to z pewnością kierunek podyplomowy, którego poszukujesz. Tak się składa, że moja kuzynka ukończyła go na Gdańskiej Szkole Wyższej http://www.gsw.gda.pl . Bardzo ceni sobie czas poświęcony na te studia, gdyż dzięki zdobytemu doświadczeniu udało jej się uzyskać pracę marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta studiów podyplomowych na polskim rynku jest coraz bardziej urozmaicona, a to oznacza, że każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego i dopasowanego zarówno do swoich potrzeb, jak i zainteresowań. Więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć tutaj: https://www.studiapodyplomie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o solidne studia to polecam WSKZ ze swojego doświadczenia. Pzdr 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o południowy – zachód gwarantuje ŁSW w Żarach (lsw.edu.pl). Kończyłam u nich magisterkę i potem robiłam studia podyplomowe i jestem bardzo zadowolona z tej uczelni. Świetna kadra, która gwarantuje wiele ciekawych informacji, przekazanie wiedzy takie, że człowiek faktycznie czuje, że się tam rozwija, tak więc mogę to miejsce faktycznie innym polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ŁSW w Żarach -  lsw.edu.pl , to świetna uczelnia jak ktoś chce się rozwijać na kierunkach humanistycznych. Doskonali wykładowcy, więc wszystkie kierunki prowadzone na wysokim poziomie, zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×