Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka tureckich seriali

Tysiąc i jedna noc

Polecane posty

Gość fanka tureckich seriali

Ogląda ktoś? Wiem, że to powtórka, bo już kiedyś serial leciał w tv, ale może ktoś jednak ogląda :) Ja nie oglądałam, gdy emitowano go po raz pierwszy. Zaczęłam goląc rok temu, gdy na czas wakacji zastąpił Grzech Fatmagul, ale po zakończeniu wakacji przerwano jego emisję, po czym wznowiono kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogladalam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Ach, te autokorekty w smartfonach. Oglądać przerobiło mi na goląc :D To chyba mój ulubiony turecki serial. Jak dla mnie panuje w nim przyjemna atmosfera, a w niektórych momentach(szczególnie związanych z Szeherezadą i Onurem) wręcz bajkowa. Jedynie wkurza mnie ta wiedźma Ahu, która zastąpiła wiedźmę Fusun. Ta pierdoła Ali Kemal to naprawdę ma pecha - pierwsza żona nim pomiatała, a druga jest natrętna, jak mucha, zresztą obie brzęczały jemu i jego rodzicom nad uchem. Chociaż powiem szczerze, że już wolę Fusun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Szeherezada, Onur i Kerem mnie dzisiaj wkurzyli. Nie wystarcza im, że Bennu straciła dziecko, ze jeszcze brakuje im wyrozumiałości? Onur wyjechał z pretensjami do Kerema, Kerem urządził jej awanturę, a następnego dnia buc powiedział, że tak od razu nie da się wybaczyć takich słów. Jaśniepani Szeherezada też wielce obrażona na przyjaciółkę, bo usłyszała prawdę. Ali Kemal nie ejst normalny, co udowadnia od pierwszego odcinka serialu. Jak on zdradzał żonę, gdy była w ciąży i zaraz po porodzie, to było ok, ale gdy dowiedział się, że po rozstaniu Fusun wdała się w romans, to o mało co jej nie zastrzelił, a później siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×