Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zarabiam najnizsza i klepie biede naprawde nie stac mnie doslownie na nic

Polecane posty

Gość gość
to jest zupełnie inny komfort psychiczny, jak sie ma kase odłozona, a wydaje mało... inaczej bys spiewał, jakbys musiał sie zmiescic w tej kwocie.. ja strasznie oszczędzam , ale nie mam czynszu , i na siebie i dziecko wydaje ok. 1500 zł... tyle ze daje rade niecały 1000 odłozyc, i to daje zupełnie inne poczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś? Możesz się przenieść w moje okolice. Tu płacą za pracę w magazynie od 2,5 do 3 tyś.ciągle potrzebują pracowników. Np Piotr i Paweł otwiera nowy magazyn i na początek dają 2700 netto, praca biurowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł: poświęć czas i naucz się angielskiego, dwa lata intensywnej nauki. Potem zgłoś się do jakiejś szkoły językowej w Chinach lub na Tajwanie i ucz online. Jak chcesz w Japonii czy Korei to musisz mieć papiery, a jak Chiny czy Tajwan to abyś była biała i dobrze mówiła po angielsku. Pracujesz zdalnie przez internet i uczysz indywidualne lekcje lub grupowe. Wszystkie materiały masz gotowe. Zarobki 3000-4000 przy pełnym etacie, praca w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po wuj masz sie uczyć i męczyć praca, napieprz z 6-10 bachorów i dostaniesz za darmo mieszkanie, 500+ od głupich pracujących podatników, rodzinne ok. 100 zł na jednego bachora, wakacje, ferie z opieki społecznej dla bachorów, ksiądz daje paczki. Teraz w naszym j*****m, pieprzonym , złodziejskim kraju za wuja nie opłaci się pracować i męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×