Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to możliwe czy nie

Czy na zachodzie da się żyć bez długów??

Polecane posty

Gość gość
gość dziś kolejna ktora podkresla "my" co oznacza ze gdybys nie dawala du/py mezowi to by cie nie bylo stac na samodzielne zycie tam. Na bachory tez pewnie socjal ciagniesz z pieniedzy irlandzkich podatnikow. Pochwal sie ile zarabiasz i ile za wynajem placisz bo jak dla mnie to bajki piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś kolejna ktora podkresla "my" co oznacza ze gdybys nie dawala du/py mezowi to by cie nie bylo stac na samodzielne zycie tam. Na bachory tez pewnie socjal ciagniesz z pieniedzy irlandzkich podatnikow. Pochwal sie ile zarabiasz i ile za wynajem placisz bo jak dla mnie to bajki piszesz xx Najlepsze to znalezc idiote, ktory zatyra sie dla ciebie , bo dasz mu du.py i mysli , ze jest panem swiata ;P Prawda wuefisto ? Wuefisto, twoje zonka w UK tez by sama sie nie utrzymala, zasuwajac na tasmie, wiec.. regularnie dwala ci du.py , czy coreczka to nie twoj efekt ? Skoro obydwoje pracuja , to obydwoje sa "irlandzkimi podatnikami ' idioto..Child Benefit jest dla kazdego dziecka niezaleznie od zarobkow rodziców :) Tak, tak teraz jestes krolem Pl za 4000 , czytalam to juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto ja ci sie ' pochwale " Samodzielnie zarabiam 524,14 e na tydzien, a kredytu za dom mam 565 e miesiecznie.. Napiszesz- to niemozliwe!! Nie kazdy wuefisto byl team leaderem w magazynie, niektorzy sie w szkole uczyli :P W tutejszej szkole, nie na AWF w PL :D Kredyt mam w trakerze, jezeli cokolwiek ci to mówi.. wiesz stawka WIBOr itp. Jak widzisz du.py moge dawac gdy chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.20 a skad tyle goryczy w Tobie? Nie ciagniemy socialu bo oboje zarabiamy. Tak ciezko w to uwierzyc ze nozna tutaj normalnie zyc? Ja zarabiam wiecej od meza a pisac ci nie bede bo to nie twoja sprawa. Za wynajem placimy 1250€ 2 bed. Nigdy nie miesZkalam po 8osob w jakims starym zagrzybialym domu. Jestem tutaj 11lat. Da sie da! Zazdrosc az od was kipi! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, że się da żyć na zachodzie normalnie, będąc imigrantem. Nie powiem z jakiego kraju piszę (ale nie jest to ani UK, ani Niemcy ani Holandia), ale jakby przeliczyć koszty życia, ile co kosztuje i jak ma się to do zarobków no i miasta w którym się mieszka, to mogę spokojnie powiedzieć, że żyjąc normalnie, bez spinania się o cokolwiek, jesteśmy w stanie odłożyć miesięcznie cos porównywalnego do odłożenia "na czysto" minimum 800 PLN mieszkając w takim Poznaniu czy Wrocławiu. mając też oprócz męża dziecko i psa ;) pokażcie mi ile polskich rodzin z dzieckiem i kredytem na dom/mieszkanie miesiecznie sobie pozwala na dużo a jeszcze 800 pln odkłada?? a my chodzimy do restauracji praktycznie co weekendy, jakieś wypady weekendowe to często też są, wycieczki zagraniczne 2 razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zone i corke ale w simsach cwelu:D nie graj tyle bo juz ci sie gierka je!bie z rzeczywistoscia dziecioczku bez podstawowki buehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wuefista" to bingol, nie raz sie juz cwel dal po pijaku zdemaskowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ukowskie smierdziele szczekają z zadrosci :D :classic_cool: hau hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej zazdrości? Mamy co zazdrościć kawalerki na kredyt która kupiłeś po powrocie z UK. No, jest czego, naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie kredyt na mieszkanie czy dom to jak nie żyjecie na kreche? Żyjecie na kreche i tyle, tu mowa o życiu BEZ jakichkolwiek długów czyli także bez kredytu na mieszkanie/dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelowi nie wyszlo, dlatego wrocil. Jaka kawalerka? Jedna z jego bajeczek, pisal tez o domu. Bajkopisarz obesrany na garnku u matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpie ze mu nie wyszlo bo team liderom dobrze placa, znajomy ma 2500f na reke i nie narzeka. Mysle ze wrocil bo uzbieral dosc kapusty a w uk nie warto gnic za dlugo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol team leader za £2.5k? :D gdzie, w Costa? Ja tyle miałam jak zaczynałam pierwsza pracę po studiach. Psie grosze. I to było kilka lat temu. A ty się podniecasz 2.5 na pozycji team leadera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha UK jest dla wieśniaków i takich, ktorzy godzą sie być pomiatani przez angielskich debili. Mieszkam w Szwajcarii, 100 razy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki i ta ich fantazja hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 2.5k dla team leadera to chyba w McDonald's ja bym się tym tak nie chwaliła. Dobrze, że wróciłeś do PL bo wstyd tyle zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiaj nawet 2m:D i tak zdechniesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty? Ameryki nie odkryles. Wolę zdechnąć ale żyć tak jak chcę niż gnić w PL i być trolem na subforum babskiego portalu (tak, mówię o tobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 2.5k dla team leadera to chyba w McDonald's ja bym się tym tak nie chwaliła. Dobrze, że wróciłeś do PL bo wstyd tyle zarabiać. x Ty nawet 2k nie masz tępa dzido i szczekasz z zazdrosci:D🖐️ sadze ze wuefista mial okolo 3k co juz dla 99% polaczkow w uk ujadajacych tu jest nieosiagalne:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tyle miałam jak zaczynałam pierwsza pracę po studiach. Psie grosze. I to było kilka lat temu. X Miales ale nie funtów tylko pensów pedale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ *miałam, jestem kobietą. I wiem, co taki przegraniec jak ty musi czuć jak kobieta (i to jeszcze młodsza ) zarabia więcej w miesiąc niż on kiedykolwiek będzie miał na koncie w ciągu swojego życia. Wielki kop w jajca, nieprawdaż? :) Rzucaj się dalej, przynajmniej jest zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabys zarabiac wiecej niz ja swinio:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ eeee wcale nie :) nie chciałabym zarabiać w złotówkach i pracować w zacofanym kraju to po pierwsze. Po drugie : nie ważne ile zarabiasz skoro masz zj****y charakter *baiiii*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wolisz ale jak zdechniesz to nie bedziesz wolala hehe:D a poza tym czym sie tak podniecasz? Pieniedzmi? Nawet gdybys miala miliardy to i tak zycie to chu!jnia bez sensu. Poza tym taka wyksztalcona i dziecinne bledy ortograficzne popelnia? Bai i zryj kupe bingola ze sloiczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat łatwych zysków
System WYMAGA zadłużenia od niewolników, bo wtedy więcej i ciężej pracują i system na tym zyska, a niewolnicy przed emeryturą do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co? Nauczycielka j polskiego, że czepiasz się błędów? Idź skakać przez kozła, w końcu to umiesz najlepiej. Jak braknie argumentów to trzeba się czepiać błędów, co nie? Co jak co ale to ty się puszysz jak paw "o ile to ja nie zarabiam" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden team leader w Costa nie ma 2,500 funtów miesięcznie no chyba, ze za 2 miesiące to może. Nawet w Londynie managerom w Costa tyle nie płaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×