Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Prezent na rocznice

Polecane posty

Gość gość

Zostalismy zaproszeni na rocznice slubu znajomych. nie mam pomysłu co mozna dac na prezent( na dorobku nie sa) . rocznica 25 slubu. moze ma ktos pomysł co mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezenty na rocznice to idiotyzm, rocznice to idiotyzm, na hooj to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to zebys sie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio w podobnej sytuacji i my zdecydowaliśmy się na zakup małego kompaktu panasa, bo wczęśniej znajomi wspominali, że im się zepsuł. strzał w dziesiątkę :d chociaż myśleliśmy też o jakimś pobycie w spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ciekawym i nieszablonowym pomysłem mogłoby być zaaranżowanie takiego pokazu-niespodzianki: https://pokazy-iluzji.pl/ Jestem przekonana, że byłby to naprawdę unikatowy prezent, który zapamiętaliby na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam moim rodzicom na 30 rocznicę ślubu piękny ręcznie malowany serwis kawowy u www.wrceramika.com. Rodzice byli bardzo zadowoleni i stwierdzili, że teraz w końcu będą mieli czas napić się wspólnej kawy. Serwis w dobrej cenie i w rzeczywistości prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciach ze strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wpadłam na pomysł żeby kupić oprócz jakiegoś solidnego prezentu coś szalonego. Znalazłam sklep www.freakfeet.pl i kupiłam piękne kolorowe skarpety dla obojga. Byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona bardzo lubi oryginalne ozdoby w mieszkaniu. Z okazji rocznicy ślubu zakupiłem jej zestaw ręcznie haftowanych poduszek do naszej sypialni u www.sztandary-haftowane.eu. Jest zachwycona prezentem. Postanowiła zakupić u nich komplet haftowanych serwetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężczyzna zabrał mnie do naszej pierwszej restauracji - Bistro Wiejska. Jedliśmy i rozmawialiśmy prawie 3 h. Świetnie spędzony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszą tradycją na rocznicę (już trzecią) jest lot w tunelu aerodynamicznym w Mirosławicach, nigdy nam się nie nudzi, a to lepsze niż kolacja czy kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu fotoksiążka? Coś takiego na Empik Foto kosztuje dosłownie kilka dyszek, a powinno się fajnie sprawdzić. Jedynie pojawia się kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego pod daną osobę. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empik Foto mają fotoksiążki - i ten kierunek radzę. Jakościowo super, ale pomysł wymaga trochę pracy. Trzeba zebrać w jedne album mnóstwo fotek, jednak dzięki temu można uzyskać naprawdę super efekt. Po prostu - to wszystko musi być zgrane jakoś z głową. I wtedy powinno być super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłem się na dość niestandardowy prezent- spersonalizowany wiersz dla mojej żony. Jak większość kobiet, była zachwycona :) korzystałem z usług osoby, która pisze takie wiersze na zamówienie, adres wiersze.zamowienia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu fotoksiążka z EmpikFoto? Niewielki koszt, a jednak coś ciekawego, interesującego, konkretnego. I taki prezent zdecydowanie powinien się sprawdzić. Bo jeśli nie taki, to jaki? Fotoksiążki mają ten minus, że wymagają sporo pracy, ale efekty też są znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santor

Empik Foto ma fotoksiążki i przynajmniej uważam, że taki prezent jest optymalny. Trzeba się trochę narobić, trzeba zebrać sporą liczbę fotek, ale tak można uzyskać coś naprawdę wyjątkowego. Widzieliście kiedykolwiek, jak wyglądają fotoksiążki? Znakomicie... Przede wszystkim zajmują dużo mniej miejsca niż albumy, no i wizualnie efekt jest wyjątkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Ja uwazam ze bizuteria ..kazda kobieta kocha bizuterie zwlaszcza taka ktorej nikt inny nie bedzie miec 🙂 ja kupilam mamie kidys przepiekny naszyjnik z bursztynem w Ambra Stile w Krk, maja sklep internetowy. babeczka robi czesciowo recznie,generalnie mozna spersonalizowac bizuterie.polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoto

Ktoś już tutaj wspomniał. Na rocznicę fajnie sprawdzają się fotoksiążki - mają takie na Empik Foto. Całość składa się w aplikacji, efekt powinien wyglądać bardziej niż pozytywnie. Im więcej fotek, tym można uzyskać ciekawszy efekt. Złożenie tego wcale nie jest trudne, ale na pewno trzeba mieć czas na dopasowanie zdjęć tak, aby to mogło realnie zainteresować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamówiłam dla znajomych kosz ze słodyczami z poczty kwiatowej, w środku była kawa, czekolada, winko itd. W sumie nie wiedziałąm co im kupić, bo oni wszytko mają. Uznałam, że kosz będzie dobrą opcją, tak na osłodę życia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udany prezent to praktyczny prezent 😄 i fajnie, gdyby mieli jakąś pamiątkę z okazji rocznicy. Może kieliszki do wina lub whisky z grawerem? widziałam gdzieś takie w internecie. I do tego jakiś weekendowy karnet na pobyt w spa?

a zamiast kieliszków może t-shirty z nadrukiem? może z ich wspólnym zdjęciem? tutaj mają opcję własnych zdjęć na koszulkach, zerknij: https://sferakoszulek.pl/pl/c/Odziez-z-WLASNYM-NADRUKIEM/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dasz rady nic wymyslic takiego mega oryginalnego to możesz nadać takie wyjątkowe znaczenie, np. coś co wam sie wspolnie kojarzy, ma zwiazek z wami, jakas wasza najlepszą randką. Wtedy może być to z pozoru banalne ale jak powiesz co masz na myśli to na pewno bedzie to dla niego wyjatkowy prezent i będzie mu sie dobrze kojarzyć 😉

Jeśli chcielibyście podarowac coś naprawdę porządnego, polecam zajrzeć sobie na stronę https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-spinki-do-mankietow.html W sklepie mozna kupić ekskluzywne spinki do mankietow. Może coś takiego mu się spodoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×