Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sw Przemyslav

Kaczynski to wybitny polityk jakich malo

Polecane posty

Gość gość
dziś he he, no kretyn jesteś, kaczor to mówił i jak nie słyszałeś, toś głupi i tyle. i co nie wierzysz w słowa wodza?? nie wierzysz w to, co mówił kaczyński?? to jak z toba jest, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak wolisz dyktaturę, to spoko, właśni idzie." x tak jest i najlepszym dowodem na "dyktaturę" jest to że możecie kiedy chcecie organizować te wasze wiece na ulicach, obrzucać wyzwiskami organa państwa itd. prawdziwa "dyktatura".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś tylko najpierw trzeba sądy zmienić na takie co będą....<<< Podobnie jak bolszewicy po rewolucji zlikwidowali stare sady i powolali wlasne wymierzajace "rewolucyjnasprawiedliwosc", z Dzierzynskim na czele. Ciekawe czy tamte dzialanie bolszewikow tez pisiory uznaja za "niezagrazajace demokracji"? A tamten ustroj za daleki od totalitaryzmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 dokładnie lewizna lubi ich podkarmiać wymysłami żeby byli ciągle podnieceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak pisiory tworzą prawo, to też jest skandaliczne. w nocy, chyłkiem, jak złodzieje. a duda zaczął chyba nareszcie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słyszałam jak tusk mówił że Niemcy zapewnią mu wygraną w wyborach ,nie wierzysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawiść i mania większości to siła napędowa każdego. Nie znam nikogo innego, kto jest tak zawistny, pokrętny i nienawidzący wszystkich w koło. Po nim chociażby potop, ma być tak jak on chce, żeby chociaż na moment poczuć się panem świata. A potem? Nieważne. Przeciez juz nikt mu nie został, to co będzie sie przejmował tym, co będzie potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisiory biorą przykład z metod rządzenia i propagandy wczesnego peerelu. niedługo będzie tak, jak juz było, "dajcie mi człowieka. a ja znajdę na niego paragra.f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś ...a duda zaczął chyba nareszcie myśleć. << Oj naiwny, naiwny, naiwny jak dziecko we mgle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podobnie jak bolszewicy po rewolucji zlikwidowali stare sady i powolali wlasne wymierzajace "rewolucyjnasprawiedliwosc", " x raczej właśnie odwrotnie. to ta cała III RP została zbudowana na "autorytetach" z postsowieckich dynastii. nagle urbany, kwaśniewskie i inne s*******ny się na "obrońców demokracji" przefarbowały i wręcz niesłychane jest to że znaleźli się głupcy którzy w to uwierzyli. a te "demokratyczne" sądy zrobiły co trzeba żeby postsowieckim szujom włosek z głowy nie spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś oczywiście, że to bzdura weż pomyśl nad sensem tego zdania. akaczor mówił, że chce pełnej władzy sam słyszałem i to kilka razy. pooglądaj moze nie tylko telewizje publiczną, tylko rób jak ja, oglądaj jednych i drugich i sam sobie wyrabiajk zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS nie ma godnego przeciwnika, Kukiz dopiero sie rozwija za krótko na scenie politycznej, N to partia stworzona przez PO Balcerowicza, nie wyborców. Póki jakiś zryw się nie stworzy obywatelski nie sponsorowany, PIS wygra następne wybory, sztuczne tworzenie nowej partii od partii, to tylko dzielenie łupów procentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pełnej władzy w naszym ustroju nie da rady mieć ,jeśli tak powiedział to w jakimś kontekście ,daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś jakie " postsowieckie dynastie " masz na myśli, ty ofiaro pisoskiej propagandy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:16 Ja mam cos z glowa. To nie ja porownuje Hitlera do Kaczynskiego. Slabe porownanie. Oj slabe. Chociaz lewaczki tak lubia porownywac zeby zwrocic uwage Brukselce i przypodobac sie suwerenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeciez juz nikt mu nie został, to co będzie sie przejmował tym, co będzie potem.. " x a jeszcze niedawno było tak: Tusk: Dajmy ludziom satysfakcję z życia tu i teraz, a nie przyszłym generacjom x teraz już się tak o "przyszłość" martwicie. nie martwcie się, kaczor udowadnia za każdym razem że jego rządy dają nam szanse na o wiele lepszą przyszłość niż jego poprzednikom. tak samo było w latach 2006-07 i tak samo jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś raczej właśnie odwrotnie... a te "demokratyczne" sądy zrobiły co trzeba żeby postsowieckim szujom włosek z głowy nie spadł<< Dokladnie tak samo. I mieli mnostwo argumentow na to, jakie straszne byly te carskie sady,na przyklad skazaly na smierc brata Lenina. Podobnie jak i wy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja lubię słuchać Kaczyńskiego i nigdy tego nie słyszałam :-) daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.35 Polak zawsze mądry po szkodzie. Dajecie sie mamić wodzowi, piszecie te bzdury jaki on wielki. Ciekawe gdzie bedziecie takie bzdury klepac jak weźmie się za media i zablokuje dostęp do Internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakie " postsowieckie dynastie " masz na myśli, ty ofiaro pisoskiej propagandy????? " x przeczytaj sobie "resortowe dzieci" to będziesz wiedział które, niedoinformowany bałwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polak zawsze mądry po szkodzie. Dajecie sie mamić wodzowi, piszecie te bzdury jaki on wielki. Ciekawe gdzie bedziecie takie bzdury klepac jak weźmie się za media i zablokuje dostęp do Internetu" x długo jeszcze będziesz opowiadał te brednie? pamietaj że nie siedzisz na zebraniu KODU i tu nikt nie uwierzy w twoje kłamstwa ot tak na słowo tylko dlatego że są przeciw kaczyńskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dokladnie tak samo. I mieli mnostwo argumentow na to, jakie straszne byly te carskie sady,na przyklad skazaly na smierc brata Lenina. Podobnie jak i wy teraz. " x dokładnie odwrotnie sługusie postkomuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugi to byly za platformy. W tej chwili Polska moze byc dumna z rzadu. Nareszcie licza sie z Polska. Zagranica prywatni ludzie chwala politykow polskich. Szydlo jest naprawde lubiana i podziwiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś przeczytaj sobie "resortowe dzieci" to będziesz wiedział które, niedoinformowany bałwanie..<< To moze nas doinformujesz kim byl ojciec prezesa, czym sie zasluzyl, ze dostal wille na Zoliborzu, a jego dzieci glowne role w fimie? Bo jakos prezes duzo mowil o mamusi, ale tatusiem chwali sie jakos slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś spokojnie, da sie, kaczyński załatwi jeszcze tylko sądy i już ma pełna władzę.. a link, cieżko będzie to znalezc, dużo czasu moze to wymagać, ale tak było. jak przyjdzie pora, znowu da sie to usłyszeć, trzeba tylko odrobinę chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie się naprawdę tumanie wydaje że możesz nie mieć żadnych argumentów ale zacząć bredzić jak w jakimś kabarecie o tym "co kaczor zrobi", opowiadać "dyktaturze" kaczyńskiego, porównywać go do hitlera czy stalina i już wszyscy to łykną i z przejęciem zawołają - JAKI STRASZNY KACZOR!!! naprawdę jesteś tak głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smolińskie Rachonie, Kanie https://www.youtube.com/watch?v=bPAv1U4n_6c Smoliński jest to dziennikarz śledczy PISU, w każdym agenta widział, nawet jak miał 10 lat, samo za siebie mówi, a jak Stonoga przyszedł na spotkanie Sumliński się przestraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś dokładnie odwrotnie sługusie postkomuny..<< Jaki slugusie? Ja jestem przedstawicielem komuny i to bez zadnego post ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak przyjdzie pora, znowu da sie to usłyszeć, trzeba tylko odrobinę chcieć " x po tobie widzę że "jak się naprawdę" chce to cuda można "usłyszeć" :D nawet to czego nikt nigdy nie powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jasne dumna, z czego z wycinania puszczy?? z san escobar?? z uczenia francuzów jedzenia widelcem?? moze z carycy katarzyny?? nocnych obrad?? prokuratora stanu wojennego w szeregach pisu?? z czego dokładnie chłopie jesteś dumny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×