Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś z Was oglądał Stawkę większą niż życie?

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli tak to mam pytanie a mianowicie co sie stało z Brunnerem bo tego nie pokazali? A jaki jest wasz ulubiony odcinek bo moj ten w ktorym Herman i Hans upili zająca:D a i jeszcze coś co sądzicie o ich "przyjaźni", czy naprawdę się lubili czy raczej bardziej szanowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ulubiony odc to żelazny krzyż. Myślę że Brunner uciekł a poza tym to pamiętam jak Herman powiedział do Hansa w odc Oblężenie ze mogli by uratowac własną skórę, szkoda ze tego nie zrobili :p . a co do ich przyjaźni to myślę że mimo wszystko Hans lubił Brunnera bo gdyby bylo inaczej to by go juz dawno zlikwidował a Brunner tez go lubil bo po zdemaskowaniu Hansa mógł go wykończyć ale tego nie zrobił tylko wpadła nagle ta szmata Greta i strzeliła do Klossa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunner lubił Klossa Kloss nie lubil Brunnera bo ten byl zdrajcą, lotrem i zbrodniarzem Kloss nie szanował Brunnera bo ten byl zdrajcą, lotrem i zbrodniarzem Brunner nie szanował Klossa bo nie szanował nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunner go szanowal co widac bardzo, nawet w odcinku oblężenie mógł go wykonczyc ale tego nie zrobił tylko normalnie z nim pogadal. Czuł do niego sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oglądałam...ale to bylo dawno i nie pamietam juz odcinkow ale fajny mam tekst: "Rączki,Rączki,rączki Hans" hehe :D A co do ich przyjazni to mysle ze Brunner lubił i szanował Klossa ale Kloss za to go nie lubił i nie szanował bo jak wiadomo byl hitlerowcem :v Jak ktoś juz wspomnial szkoda ze razem nie uciekli, fajni by wtedy było :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×