Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawiczek ze wsi

Co odstrasza w prawiczkach?

Polecane posty

Gość Prawiczek ze wsi

Kafeterianki jakie cechy kojarzą się wam z prawiczkami i co was odstrasza że od razu ich skreślenie? Sam jestem prawiczkiem i mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było juz milion tematów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno Ciebie nie było na forum? Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawniczej ze wsi
Ruj że było. Może jestem za głupi żeby to zrozumieć. W moim życiu nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu od razu narzucasz że odstrasza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/ co kojarzy mi sie z prawiczkiem : brak dojrzalosci, mamisynek, dziecko, gimbus, kompleksy, zrzedzenie, jeczenie, biadolenie w kolko o swoich kompleksach, monotematycznosc, spamowanie forum, obrazanie kobiet, brak szacunku do kobiet, duze dziecko w pampersie 2/ co odstrasza : dziecinada, problemy w z glowa 3/ co skresla: problemy z glowa, obrazanie kobiet, brak szacunku do kobiet, zrzedzenie, biadolenie, brak dojrzalosci zyciowej, mamisynkowatosc, duze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie w*****a w prawikach : zakladanie co dzien tych samych tematow o prawikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
Nie jestem prawikiem . Jestem zonaty . Ale baby to głupie wiedzmy które nie chca się podzielić piczka z facetem tylko same sobie bobra skubia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani!!! wspólnie uratujmy życie 49-letniej pani Aurelii chorej na złośliwy nowotwór jajnika z przerzutami. ostatnią szansą na uratowanie jej życia jest lek o nazwie AVASTIN. do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 60.000zł. Proszę,pomóż Aurelii pokonać raka... Poniżej zamieszczam link do strony fundacji SIEPOMAGA gdzie prowadzona jest zbiórka: https://www.siepomaga.pl/aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tutaj dowiedziałeś się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×