Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Taśmy ogrodzeniowe. Czy ktoś z was ma? Jak się sprawdzają? Polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Mam ogrodzenie panelowe i zastanawiam się nad kupnem w Castoramie taśm ogrodzeniowych. Czy ktoś z Was używa na działce lub ogrodzeniu? Jak oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroGie
Łatwo można osłonić ogrodzenie taśmami które się w nie wplata. Efekt zasłonięcia podobny do efektu który daje mur z betonu, z tym ze takie taśmy to znacznie mniejsze obciążenie finansowe, można je zamontować samemu. Zresztą o wiele ładniej to wygląda od betonu, jestem za :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taśmy ogrodzeniowe są pomocne, kiedy posiadamy już ogrodzenie panelowe i chcemy się dodatkowo odgrodzić od wzroku sąsiadów. Oprócz taśm są jeszcze przesłony do paneli, które wsuwa się między przęsła paneli. Przykładem może być system Bekafor Collfort, który tworzą drewniane listwy wykonane z sosny nordyckiej. Sosna wtopi się w ogrodzenie i nada mu naturalnego charakteru. Co myślisz? System Bekafor Collfort http://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/Bekafor_Collfort/698s_1beka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matolaw
widzialam dzisiaj w obi takie tasmy do paneli ogrodzeniowych thermoplast i sama sie nad tym zastanawiam do zastosowania na dzialce, bo wzrok sasiadow juz mnie wk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×