Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obrączkowa afera czy ja przesadzam

Polecane posty

Gość gość

witam musze Wam opowiedzieć, co mi się przydarzyło szlag by to trafił otóż mój mąż jest bardzo zapracowanym i poświeconym profesji:O ginekologiem:( ten weekend spędziliśmy jak zwykle, na spokojnie, na działce, tylko ja i on, ksiażki, dobra muzyka i opalanie, ale COS nie dawalo mi spokoju, coś było nie tak. oświeciło mnie dzisiaj po południu- nie miał na palcu obrączki, ja nie mam w zwyczaju jej zdejmować. gdy mu to wytknełam zrobił się cały czerwony i powiedział, że zostawił w pracy. mówię, ok, chyba że sprzątaczka ukradnie, a jak nie to po prostu jutro ją weźmie. na to on.... mówi, ze nie w takim sensie zostawił w pracy, tzn. nie na biurku..... tylko.... czy muszę kończyć?!?!?!?!?!?!?!:O jestem oburzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepska prowokacja - lekarz musi zdjąć obrączkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, złodziejka okazała sie nie sprzątaczka!!! ty paniusiu je//bana - od razu posadziłaś sprzątaczkę !!! A twój Pan Mąż po prostu zrobił palcówkę cycatej blondynce, bo w domu było juz nudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O nudno?:O wypraszam sobie, potrafię stanać w łóżku na szczycie zadania nie wiem co robić, odpalam papierosa jeden od drugiego, nie mogę na niego patrzeć. dziś śpi na kanapie!:O ale jak odzyskać obrączkę?:O nie mogę nawet sobie tego wyobrazać, takie zbeszczeszczenie naszego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudane prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twój mąż nie wie, co to rękawiczki przy badaniu? Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×