Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konrad341

Kilka lat temu zostawiłem dziewczynę.

Polecane posty

Gość Konrad341

Byłem nastolatkiem szalenie zakochanym w pewnej dziewczynie. Była rok młodsza. Gimnazjalna miłość. Byliśmy razem rok aż w końcu poczułem że jej nie kocham i brutalnie z nią zerwalem, nazwałem ja p******a, p**********a, zresztą jej koleżanka zmyslila że ona wstawila moje zdjęcia do neta, ja uznałem że to prawda wyzwalem i zablokowalem na nk, nie rozumiała tego, kochala mnie mocno i gdy chciała ze mną porozmawiać po zerwaniu odrzucilem ja i zerwalem. Chciałem się też wyszalec, zacząłem palić i pić z kolegami ona się martwila pisała że mam tego nie robić, miałem jej dość, zresztą odkąd pozbylem się trądziku i zacząłem chodzić na silownie pomyślałem że mogę mieć każda. Zerwalem i przez ten czas szalalem, podrywalem inne, nie tesknilem i nie zalowalem. Ona się kiepsko trzymała po zerwaniu. Ja na jej oczach podrywalem jej koleżanki które dawały mi kosza. Wiem że ja bardzo skrzywdzilem. Prawda jest taka że mam 25 lat a przez 10 lat nie spotkałem żadnej dziewczyny, kobiety która mogłaby jej dorównać, była zawsze piękna, zadbana, seksowna przeżyliśmy razem niesamowity pierwszy raz, mądra, pomagała mi w nauce, wspierala, troszczyla się, a ja młody głupi wolałem latać z kumplami. Teraz gdy mam porównanie i zobaczyłem że takich dziewczyn jak ona już nie ma zrozumiałem coś, że straciłem skarb, a ja ją tak bardzo oszukalem, oklamalem, zranilem, ponizylem. Ona się nie odzywa do dziś. Była wspaniała, pasowało mi wszystko. Mimo że była nastolatka czułem że jest kobietą, bo dbała o mnie prawdziwie i dbała o dom i gotowala obiady. Pamiętam do dziś każda chwilę. Każda chwila mi się przypomina. Żałuję że ja wtedy zostawiłem. Liczę się z tym że nie zasluzylem na nią. Ja ja tak bardzo kocham. Tęsknię za nią, za jej dobrocią. Byłem taki głupi... CO MAM ROBIC POMOCY?? Miał ktoś tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo super;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy czy jest ktoś w stanie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×