Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzczepańskaM

Zalety i wady domu z drewna

Polecane posty

Gość SzczepańskaM

Zastanawiamy się nad wybudowaniem domu na Mazurach. W okolicy jest pełno domów drewnianych. To nie miasto, tylko cudowne, rozległe przestrzenie wiejskie. I dlatego taki rodzaj domu. Jestem ciekawa czy są tu osoby mające doświadczenie z takimi domami i mogą mi co nieco o nich napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaBu
Na mazurach to widziałam całkiem sporo domów z bala. Tylko nie takich jak w Zakopanem. Zupełnie inny styl. O takich domach piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domy z bala też widziałam na Mazurach.NIestety nie udało mi sie zwiedzić wnetrza,ale na zewnatrz wyglądają pięknie.Czytałam trochę o takich domach.Buduje się je dość szybko i są ekologiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornacka
Taki styl mazurski wygląda fajnie. Z ciekawości poszukałam jak taki dom wygląda i znalazłam różne realizacje. Spodobał mi się dom z bala wykonany przez Natur Eko Dom. Poszukaj sobie w google. Nazwane to mają jako "Dom w okolicy Mszczonowa". Taki dom z bala i pokryty strzechą. Fajnie i bardzo stylowo wygląda. Szkoda, że nie ma więcej zdjęć i nie ma ich z wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom z naturalnych surowców w pięknym położeniu przyrody, też chciałabym tak mieszkać na stałe. Niestety jak do tej pory miała tylko okazję wynajmować kwaterę w takim miejscu. Dom był duży przestronny, a latem panował w nim wyjątkowy miły chłodek. Podobno dzięki mikroklimatowi jaki drewno wytwarza w jego wnętrzu. Dom był wybudowany z bala sosny mazurskiej przez lokalną firmę z Mrągowa. Wiem, ze posiadają oni dom modelowy więc każdy może zobaczyć jak może wyglądać przykładowe wnętrze takiego domu - wystarczy się umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×