Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bertamaj

Zrobiłam loda po pijaku byłemu chłopakowi mojej przyjaciółki

Polecane posty

Otóż, kilka dni temu na imprezie na której byłam z moją bff spotkałam jej ex chłopaka z którym kiedyś wcześniej przed nią sama kręciłam ale nam nie wyszło, snapowalismy ze sobą dużo (wiadomo o jakie snapy chodzi) i mówiliśmy sobie wtedy że własnie marzy nam się nasz pierwszy raz razem, jednak później z czasem coś sie miedzy nami zepsuło i nie mieliśmy kontaktu w ogole, on potem zaczął byc z moją przyjaciółką wiec juz dawno miałam w niego wyj****e. Wracając do tematu, byłam z nią na imprezie w plenerze byłam naj****a w 3 d**y ledwo dziś to wszystko pamiętam, wiem że było to tak, że spotkałam go bo szedł ze swoimi kolegami, zapalilismy, pogadalismy i on zaciągnął mnie na jakieś pole, zaczął mnie dotykac, zrobił mi dobrze, co było po tym, już nie pamietam. Póżniej przez mgłe coś mi świta że szlismy do jakiejs altanki razem i po drodze się całowalismy i tam, zrobiłam mu loda!! Matko akurat pamiętam ten moment ale pojęcia nie mam jak to się skończyło,wiem że potem wróciłam do mojej ekipy jak gdyby nigdy nic i krótko po tym zwinęłam do domu z moją przyjaciółką bo było kolo 3/4 nad ranem, gdy obudziłam się rano nie pamiętałam za wiele, dziś minęło kilka dni i troszke sobie po przypominałam, ogromie się boję że moja przyjaciółka się dowie a wtedy mnie znienawidzi bo prawdę mówiąc ja prawdopodobnie na jej miejscu zrobiłabym to samo bo mimo wszystko jest to straszne świństwo, szczególnie że ona strasznie przezywała to rozstanie. Mam rozkminę czy jej tego nie powiedziec sama,i wprost niż gdyby miała się dowiedziec od kogoś innego. Dodam jeszcze ze pisałam dzień póżniej z tym chłopakiem i obiecał mi że zostanie to tylko pomiedzy nami, mamy po 16 lat i boje się teraz że rozejdzie się to dalej. Bardzo żałuje tego co się stało,ale byłam tak pijana że ledwo się trzymałam na nogach, co mam robic proszę o pomoc ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic,to przecież jak sama piszesz,były chłopak twojej koleżanki więc o czym ty mówisz. Ty byłabyś zazdrosna ,że koleżanka coś miała z twoim byłym?To przecież chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z połykiem to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle o tym piszesz,wiesz że on może zrobić zrzuty ekranu z rozmów wiesz o tym?Pewnie tu inni napiszą że źle zrobiłaś itd.Ale z drugiej strony nie chcę usprawiedliwiać tego incydentu ale przecież to on Cię zaczepił tak na prawdę i wykorzystał w sztok.Masz 16 lat,bardzo złej rzeczy nie zrobiłaś ale pomyśl czy warto robić to z chłopakiem który nic do Ciebie nie czuję?On ma korzyść a Ty co z tego masz,nic.Zapomnij o tym a jak on coś będzie znów chciał od Ciebie to powiedz że nie chcesz rozmawiać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pij tyle i zapomnij o zaistniałej sytuacji,mężczyźni robią minetki dziewczynom i to często takim obcym więc jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ty przeżywasz jak stonka okres, ja zrobiłem minetę wszystkim byłym i co z tego, teraz wszystkie mnie nienawidzą? na pewno, jak było Ci fajnie to po chuj rozgadujesz po sieci jeszcze sie przyjaciółka dowie i dopiero będziesz miała armagedon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję,że połknęłaś - jak połknęłaś to wszystko będzie dobrze -jak nie to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz czuję że już przyszła po mnie nowa generacja, nasz czas minął, pora się ustatkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piana w 3 dy Loda robi jak my kiedyś przybijalismy piątkę Co się z wami dzieje? Z dy dworzec centralny a z gęby punkt odprawy i to wszystko jeszcze bliskiej kumpeli Te słowa aż wyją kiedy pisze się je razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×