Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zmienic prace czy zostac w starej maz ma taki dylemat

Polecane posty

Gość gość

Otoz maz obecnie pracuje ale na czarno a szef nie kwapi sie zeby dac umowe.Wiec meza ta sytuacja wkurza.Nie chce tak pracowac.Akurat dzis mial wolne i polatal po firmach i udalo mu sie w 1 miesjcu.Maja sie odezwac do konca tyg.Czy napewno zostanie przyjety.W obecnej pracy bedzie dalej pracowac czyli do konca tego tyg.Sek w tym ze jak dostanie nowa prace to narazie na probe maks na 1 miesiac probny zobaczyc czy maz poradzi sobie.A kieronik powiedzial ze do konca sierpnia ma sie wyjasnic czy firma zostanie w becnym miejscu czy zlikwiduja ten zaklad.Co byscie zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałabym innej. Nie wiem nad czym się zastanawiać, w nowej pracy zakład może być zamknięty po miesiącu, po co komu taka praca? Niech szuka dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszedl dzis nasze nie duze miasto i tylko tutaj kogos potrzebuja.A tak nie dziekujemy jak bedzie potrzeba odezwiemy sie.A maz nie chce tu u tego obecnego pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kierownik w starej pracy (na czarno), czy nowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czarno w obecnej.A w nowej ma dostac umowe na 1 miesiac na probny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech szuka w innym mieście, co to za problem. Ja dojeżdżam codziennie 65 km w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie za takie pieniadze. nie oplaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym próbowała w nowej. Nikt od razu nie zatrudni na trzy miesiące, o umowie na czas nieokreślony nie wspominając. Trzeba postarać się w nowej pracy, niech dadzą umowę(po próbnym miesiącu) chociaż na trzy miesiące, a jak coś będzie nie tak, to szukać innej. Najgorsze to trzymać się pracy na czarno, która nie daje satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×