Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety zakochują się w żonatych facetach

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To facet pisał czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ściema że mają złamane serce. Chodzi tylko o to żeby nie wyszła na łatwą kurwę. Za chwilę skacze na kolejnym fiucie żonatego. Nie ma to nic wspólnego z głębszym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś gość dziś -"Co to znaczy przynosi emocje? Jakie to są emocje" x Czują się pożądane, adorowane i mają złudzenie, że to miłość he-he. Są zauroczone facetem, który prawi im czułe słówka a tak naprawdę zależy mu tylko na "bzykaniu". Takie kobiety żyją w ułudzie a potem spadają na ziemię i chodzą ze "złamanym sercem" jezyk.gif X Nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 - mogl tp pisac facet , ktory "udaje" kozakaub czyjas zona , ktora mysli ze jak zlapaka jelenia to juz zadna nie ma szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile znasz zalegalizowanych związków z kochanką? To jakiś margines nikt na stałę nie chce kochanek. Tylko na jakiś czas i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne...wszystkie baby to bezduszne suki.Kochanka jest niejednokrotnie bardziej zaangazowana niz formalna druga polowa z prostego wzgledu: ponosi znacznie wieksze "koszty" takiej znajomosci w szczegolnosci te moralne i nie ma z tego nic oprocz zludzen i wizji happy endu i namiastki bliskosci. dajac z siebie 100% dostaje 10..Natomiast Maz dla zony po jakims czasie spelnia funkcj*****nkomatu i osoby towarzyszacej podczas imprez rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sie zdziwie , bo znam przypadek , a nawet wiecej - wieloletnich kochanek . Znam tez zwiazki i malzenstwa , ktore zrodzily sie z romansow , ani rodzina , ani dzieci nie pomogly , nawet te w drodze poczete dla ratowania zwiazku . Znam rowniez przypadki kochanek na chwile .I wcale nie jest tak , ze w 90 % postepuja tak faceci . Z tym jest roznie , sa kobiety ktore postepuja jak faceci . Moze nie takim duzym procencie , ale nie ma tu stalej reguly . To tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Jasne...wszystkie baby to bezduszne suki.Kochanka jest niejednokrotnie bardziej zaangazowana niz formalna druga polowa z prostego wzgledu: ponosi znacznie wieksze "koszty" takiej znajomosci w szczegolnosci te moralne i nie ma z tego nic oprocz zludzen i wizji happy endu i namiastki bliskosci. dajac z siebie 100% dostaje 10..Natomiast Maz dla zony po jakims czasie spelnia funkcj*****nkomatu i osoby towarzyszacej podczas imprez rodzinnych." X Zony chca wierzyc , ze kochanka jest tylko do jednego , chyba tylko dla zdradzajacych z wszystkim co sie rusza . A prawda jest tak , ze w takich zwiazkach tez jest milosc i to czesto bardzo silna , dlatego to trwa latami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Hahaha bezmyślne dawanie d**y czerpiąc z tego przyjemność, wiedząc że żona czeka na niego w domu nazywasz znacznie większymi kosztami? Trzeba mieć mózg w c***e, żeby być do tego zdolną. Nie ma mowy żeby taka osoba była zdolna do odczuwania ludzkich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego traktowane są przedmiotowo a romans to tylko gra. Dziwka też mówi że kocha tyle że układ jest jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychologa , bo frustracja i jad mozg ci zalal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jest.Kazdy chce kochac i by c kochanym.Niestety czasem pada na nieodpowiednia osobe-bo zonaty facet z oczywistych powodow jest bardzo kiepskim kandydatem.A fizyczny kontakt to jedna z nielicznych sfer, ktore taka kobieta ma w danym momencie na wylacznosc.Pozwala zagluszyc bol tego ze i tak on wroci do zony, ktora byc moze od dawna ma go w powazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak frustracja? Przecież tak jest od wieków wiadomo po co są kochanki chyba nie? To specjalny typ kobiet. Nie mogą za dużo odczuwać żeby to robić z żonatymi. I wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha d***** mowi ze kocha? Doprawdy ciekawe.Widze,ze lincz ma sie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak chce odejść od żony to już tak ostro nie dajesz d**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki bardzo wiele robią żeby facet znowu wrócił z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie jestes jedna z tych roszczeniowych kobiet,ktore nie chca i nie daja wcale " bo juz nie musza" (sick) takie kobiety naprawde istnieja. odpuszczam dyskusje na tak zalosnym poziomie.Moze to zrozumiesz:Jesli cos jest przez nas bardzo oczekiwane to w ramach finalu jest podwojnie doceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli szmata do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast Maz dla zony po jakims czasie spelnia funkcj*****nkomatu i osoby towarzyszacej podczas imprez rodzinnych. x Znów bredzisz sfrustrowana kochanko, bo nigdy męża nie miałaś. Twoja desperacja sięgnęła już dna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś To facet pisał czy kobieta? x To pisała kobieta, która nie miała romansu z żonatym ale której facet zaangażowal się w romans z mężatką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak w temacie, jeśli chodzi o obrączkę, większość żonatych mężczyzn po prostu nie nosi, do tego podrywają małolaty i kłamią, że są kawalerami, że się zakochali, obiecują złote góry, a nastolatka łapie się jak mucha na lep, tymbardziej, gdy jest chwalona jej uroda, mądrość... Taka prawda, moją córę, dodam 16 letnią tak próbował bajerować cwaniaczek, córa mi opowiada, że on pracuje w.., 26 lat ma... Wziełam sprawy dyskretnie w swoje ręce, poszłam do jego firmy przeprowadzić wywiad, no i co, żonaty, dwoje dzieci: 3 latka i niemowlak, znalazłam go, tak go zjechałam, że mało w gacie nie narobił, mężowi nie powiedziałam, bo chyba by gnojka zabił. Córce nie powiedziałam, wróciła z następnego spotkania zapłakana, powiedziała, że już nie chce jechać z nim na długi weekend, że to koniec. Spytałam co się stało, byłaś taka szczęśliwa? Powiedziała, że nie ma o czym mówić, przeprosił ją, okłamał, przyznał, że ma żonę i dzieci. Mimo to powiedział, że kocha moją córkę i to wszystko co do niej mówił jest prawdą, ale za studenckie wybryki czasem trzeba płacić całe życie. Pożegnali się, nie powiedział jej, że miał przyjemność mnie poznać. A co by było, gdybym ja nie wkroczyła? W końcu 10 lat starszy od niej, ona nieletnia. Musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtedy się obudziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:47 nie obudzila sie , ale takie jedt zycie . To ty sie obudz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie za mocne słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 1 sierpnia 23.05... No tak...niestety tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 sierpnia 6.33... prawidlowo :) brawo Ty! :) oby jak najwiecej takich ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to tez tak sie dzieje z facetami, faceci zakoc***a sie w zameznych, zamezne w zonatych, panny w zonatych etc. Tych konfiguracji jest multum, tak samo jak roznych nieoczekiwanych sytuacji w zyciu. Nie wiadomo dlaczego tak to sie dzieje, niby homo sapiens. Ale to wlasnie zycie. Ci wielce oburzeni niech nie pie... jaki to grzech, bo malzenstwo to jedna wielka sciema a czlowiek nie jest istota monogamicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. zamezna bezdzietna zakochana w rozwiedzionym sasiedzie. Maja romans pod nosem domyslnego meza. Wszystko udawane ze jedna wielka tajemnica. Babka zaciazyla z kochankiem, ale nie planuje rozwodu z mezem. Inna historia facet ktory ma rodzine, jest z partnerka (nie zona bo nie wierzy w malzenstwo) ze wzgledu na dzieci i jakies tam wspolne interesy finansowe. Szuka emocji zabicia samotnosci z innymi kobietami, do ktorych cos tam poczuje. I tak wszytskim uplywa zycie. Kazdy skrywa jakis tam sekrecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×