Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karokarokarokaro

Czy warto z nim iść do łóżka...?

Polecane posty

Gość karokarokarokaro

Mieszkam w Anglii od kilku lat i wkrótce przeprowadzam się z powrotem do Polski. Mam obecnie 26 lat i wciąż jestem dziewicą, bo tak jakoś wyszło. Albo nie chcieliśmy się spieszyć z poprzednim chłopakiem, albo po prostu nie miałam nikogo, bo jestem bardzo nieśmiała i tak jakoś zostało. Nie ukrywam że od jakiegoś czasu mam coraz większą ochotę na seks - chcę spróbować, też mieć trochę radości z życia, wiedzieć jak to jest i przestać się bać. No i trafił się on. Poznaliśmy się na czacie, gadaliśmy o wielu fajnych rzeczach, trochę gadaliśmy też o seksie i innych preferencjach, bo z obcą osobą jakoś tak łatwiej. Potem poznaliśmy się w realu i też było spoko. Wiem, że też od dłuższego czasu jest sam, wcześniej miał tylko jedną dziewczynę i też mu brakuje seksu. Podejrzewam, że gdybym zaproponowała seks, to by na to poszedł. Nigdy takich rzeczy nie planowałam, ale teraz coraz bardziej myślę, czy się na to nie zdecydować. Wcześniej próbowaliśmy coś w rodzaju cybersexu, pisanie pikantnych wiadomości, opisywanie przeżyć i równoległe masturbowanie się przy tym, chociaż bez video i muszę przyznać że mnie rozgrzało. Parą raczej nie będziemy, bo ja wyjeżdżam i raczej już nie wrócę, a on ma taką pracę, że trudno ją wykonywać poza krajem. Myślę, czy nie spędzić tych dwóch ostatnich tygodni mając w życiu trochę przyjemności - zarówno dla mnie, jak i dla niego. Co o tym myślicie? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto chociażby dla fajnych wspomnień bo cyber już uprawialiście a jak się nie zdecydujesz zawsze będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemem może być to, że bliskość i seks naprawdę zbliżają ludzi. Oddziaływują na emocje itd. Szczególnie u kobiet. Więc jeżeli spróbujesz i wyjedziesz, to możesz mieć pewne problemy z poukładaniem sobie tego w głowie. Może pojawić się tęsknota i w konsekwencji obwinianie siebie o to, że się zdecydowałaś a teraz jest Ci źle. Z drugiej strony seks to naprawdę normalna i naturalna rzecz. Czekanie z tym na jakiś wyjątkowy i magiczny moment nie ma sensu. Ograniczanie siebie, własnych potrzeb i naturalnej potrzeby bliskości z drugim człowiekiem też jest bez sensu. Seks z odpowiednim człowiekiem daje dużo radości oraz frajdy. Musisz zadecydować sama co jest dla Ciebie najlepsze. I jedna i druga decyzja będzie i zła i dobra jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli się nie zdecydujesz na seks i będziesz żałować że tego nie zrobiłaś, w polsce znów zajmie Ci trochę czasu zanim znajdziesz kogoś takiego z którym będziesz chciała to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy potem nie będziesz żałować, że nie zrobiłaś tego z miłości? Kobiety inaczej do tego podchodzą, nie umieją oddzielić emocji. Przywiążesz się, zakochasz, tak działa oksytocyna wydzielana podczas orgazmu u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że zakocha się po pierwszym razie i nie będzie chciała wracać do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Dostanie orgazmu podczas pierwszego razu i pod wpływem hormonów zakocha się oraz zaśnie, a kiedy się obudzi, już nic nie będzie takie samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety podczas pierwszego razu rzadko maja orgazmy, vhyba że facet jest bogiem seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem żałować będzie jak tego nie zrobi. Jest coś takiego, że w cyberseksie ( bo jest bardziej anonimowy) poprzez marzenia i wyznania tej drugiej osoby odkrywamy siebie bardziej niż w normalnych relacjach seksualnych ale każda forma cyberseksu bez chociażby jednego spotkania w realu pozostaje niezaspokojona. Jeśli masz okazję zaspokoić relację, która powstała i w której już jesteś to lepiej ją zaspokoić niż pozostawić przez całą resztę życia w formie tęsknoty i porównywania z kolejnymi partnerami. Jeśli więc ufasz temu partnerowi i poprzez cyberkontakty (wspólną masturbację) znacie już swoje ciała - widzieliście to na kamerkach, słyszeliście odgłosy waszych orgazmów to czemu tego chociaż raz nie zrobić w realu? Chyba, że mu nie ufasz i masz jakieś obawy, że w realu mógłby zrobić ci krzywdę to wtedy absolutnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety podczas pierwszego razu rzadko maja orgazmy, vhyba że facet jest bogiem seksu xxx ona ma orgazm już gdy się masturbuje i słyszy jego głos jak mówi do niej i jak czyta pikantne opowieści. On i ona znają dokładnie swoje preferencje. Na pewno spotkanie w realu zakończy się orgazmem chociaż może tak być, że osiągnie go podczas pieszczot a nie samego seksu. Ale orgazm będzie. I dlatego przeżycia jeśli mu ufa warto to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokarokarokaro
Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze nie wiem czy się zdecyduję. Widziałam jego przyrodzenie na kamerce jak dochodził, wygląda naprawdę apetycznie. Nadal się zastanawiam czy chcę to zrobić tak bez miłości. Ale facet mnie pociąga, nie ukrywam, że jak z nim jestem to robi mi się mokro, wiem, że jemu też staje więc chyba dobrze rokuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×