Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub cywilny z pompą czy skromny

Polecane posty

Gość gość

Planujemy z partnerem zalegalizować związek i się pobrać. Ale jako że nie chodzimy do kościoła chcemy wziąć tylko cywilny partner myśli o weselu z pompa 120 osób itp. ..ja uważam że skromna uroczystość z najbliższą rodzina wystarczy.Co wy na to ,robił ktoś po cywilnym taka imprezę na całego? Moja mama juz planuje ile blach kolacza upiec dla gości i sąsiadów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy chcesz pokazowke czy po prostu przyjecie, impreze. Sama sobie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl, ile osób przyjdzie. Są w Polsce osoby o tradycyjnych poglądach, które uważają, że welon i wesele jak jest ślub w kościele. Z mojej rodziny na naszym cywilnym, bo mieliśmy miesiąc przed kościelnym, były cztery osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie nie lubię szumu wokół swojej osoby i dla mnie ta kamera i te zabawy i ogólnie to wszystko to po prostu cyrk.....ale z drugiej strony widzę ze partnerowi zależy więc może warto by było zagryz zęby w ten jeden dzień?????I tez uważam ze pieczenie kolacza to już przesada a mama by chciała żeby było wszystko naj. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w moich okolicach robienie normalnego wesela po cywilnym jest już niczym dziwnym, zwłaszcza że nie każdy planuje ślub kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolacz weselny ? U nas w miescie w bloku sasiedzi by nawet drzwi nie otworzyli. Co to za zwyczaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy male ale jednak wesele (40 osob). Glownie nasi znajomi wiec wynajelismy sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wasza decyzja jeśli partner chce mieć na bogato a ty wolisz skromnie to może pójdzie cie na kompromis i zamiast setki gości będzie 50 ......życie w małżeństwie wymaga wielu kompromisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×