Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaległy urlop wypoczynkowy

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Mam termin porodu na 20 grudnia. Urlop macierzyński mi się skończy za rok czyli ok 20 grudnia 2018 roku. Chciałbym po tym czasie wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy tj 12 dni z 2017 roku oraz 26 z 2018. Nurtuje mnie pytanie. Wróciłabym do pracy w lutym 2019 roku i czy w związku z tym mogę od razu nabywam i mogę wykorzystać urlop przysługujący mi za 2019 rok tj 26 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko za te dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko za te 2 miesiące. Przcież urlop wykorystuje się w dowolnym terminie, a nie od 5 do 31 grudnia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci nie zależy na pracy to tak, ale jak chcesz tam wrócić to ustalasz z szefem czy w ogóle bierzesz jakiś urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wróciłabym do pracy w lutym 2019 roku to jako pracownikowi przysługuje mi 26 dni mam umowę o prace na czas nieokreślony. Nie bardzo rozumiem czemu miałabym 2 dni tylko mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisał że dwa dni idiotko? Jesteś jeszcze we wczesnej ciąży a ty już się martwisz urlopem wypoczynkowym po rocznym macierzyńskim? Powiedz jeszcze, że już jesteś na l4? Takie śmierdzące, roszczeniowe, żebrzące lenie są zakałą społeczeństwa. Przez ciebie kobiety mają gorzej na rynku pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyslyguje.... mi pracodawca poszedl na reke.. ale nie musi generalnie bo u nas jest plan urlopowy.. a pozatym jak wykorzystasz caly to pozniej caly rok bez urlopu dygac to nic przyjemnego ! A dwa ze pamietaj pozniej sa bilanse a to maly sie rozchoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×