Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AndziaToJa

To flirt czy nie?

Polecane posty

Gość AndziaToJa

Mam pytanie to jak to jest z tym flirtem? Jak odróżnić żartobliwe flirt na zasadzie "a tak sobie poflirtuję, ponaśmiewam albo a może coś z tego będzie" od "podoba mi się albo zakochałem się w niej" i chodzi mi o to, jak to od siebie odróżnić? W cudzysłowicudzysłowie zaznaczyłam tak jakby to co wy wtedy myślicie. Bo częstczęsto faceci w taki sposób chcą poderwać dziewczynę. Więc pytanie po czym poznać prawdziwy flirt? Do mnie dwóch wypisywało teksty typu cześć kotku pokaż co masz w środku, cześć kotku, ale bym Cię brał. Z tym, że jeden był zazdrosny a przynajmniej sprawiał takie wrażenie a drugi nie. Ja mam już ponad 20 lat i nie chcę się w takie coś bawić. Obecnie chodzę do liceum. Mało tego on jeszcze na początku tak jakby chciał mnie z kimś zeswatać i mówił do kolegi, że mógłby ze mną być bo jestem fajną dziewczyną. Tylko, że czy tak się zachowuje chłopak, któremu się podobasz? Zagaduje do innego, że jesteś fajna i że mógłby z Tobą być zamiast być zazdrosnymzazdrosnym? Później był zazdrosny a jak ja już się zauroczyłam to on do mnie z tekstem "zejdź na ziemię". Ale czy to moja wina? To on mnie tak traktował. Ponoć mówił też koledze, że boi się, że go odrzucę. A mi na koniec powiedział, że porostu swobodnie się przy mnie czuje i że wie że sobie może na to pozwolić w sensie, że na takie żarty i że jestem fajną dziewczyną, ale nie w jego typie. Po czym więc to poznać pomóżcie mi szczególnie faceci proszę. Ponoć mu nauczyciel w-fu poprosił to żeby tak do mnie zagadywał bo byłam taka strachliwa. Tyle, że on to poprosił na początku a on zaczął ponad rok później. Co wy o tym myślicie pomóżcie mi proszę. Facet ma 25 lat a tak się zachowuje już sama nie wiem co o tym myśleć. Ps. Z góry dziękuję za pomoc.: ) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×