Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY ZONA ZAPROPONOWAŁA WAM TRÓJKAT?

Polecane posty

Gość gość
lubie dobry seks chce zeby miala mini i ponczochy da rade? a sprzet mam podobny 15-17 cm :) a moge was gdzies znalesc na facebooku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie miala mini jak chcesz daj namiar na swojego fb bo moja chce cie zobaczyc i potem wyslemy ci swoje fotki ok a jestes bi czy hetero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo podajcie meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jestesmy bi no ale to nie przeszkadza chyba co ?daj namiar na fb to zrobie ci fotki mojej zonki w mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ponczochy nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosi jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze lepiej wymienmy sie meilami na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jestem zona chce namiar na fb foty juz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam moge podac meila mam na imie krzysztof lat 48 rozwiedziony chcialbym zeby mni ktos oddal swoja mloda zone do ******** sa chetnii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem a zona ma 31 lat pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie pasuje ale czy zonie pasuje ? bo roznica wieku miedzy nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez chciala trojkat dlugo mnie namawial az w koncu sie zgodzilem ale powiedzialem ze to ja wybiore panów nie chetnie ale sie zgodzila ale i znalazlem dwoch panów jeden 45 drugi 50 lat dodam ze zona miala wtedy 28 lat a panowie byli bardzo doswiadczeni i niestety nie dala rady po jakims czasie wybiegla z sypialni zaplakana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co sie stało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już było dawno,byłem kierowcą na kontraktach,w domu byłem dość regularnie co dwa tygodnie.Anka,gorąca kobieta,nigdy nie odmawiała i mało ukrywała swoje potrzeby.Kiedyś wróciłem wcześniej nie planowo,wieczorem do domu.Już w przedpokoju mnie powitała,naga,zdyszana,podekscytowana.Domyśliłem się że tym razem bingo,że Ją przyłapałem,słychać było kogoś w sypialni.Przytuliła się mocno swym gołym ciałem do mnie i dłońmi pośpiesznie szperała przy moim rozporku.Od razu bez ceregieli powiedziała że prosi abym przyszedł za godzinę albo dołączył .Widząc że jestem podniecony,schyliła się i gorącymi ustami bardzo szybko robiła mi dobrze,przymknąłem z rozkoszy oczy.Jakoś dziwnie inaczej nie rytmicznie się poruszała i też usłyszałem dźwięki Jej klepanych pośladków.Kiedy zdziwiony otworzyłem oczy zobaczyłem 'gościa"który biodrem lepiej o tyłek mojej żony.Jakoś wcale nie poczułem zazdrości a jeszcze większe podniecenie chwilę tak się kochaliśmy jeszcze.Podłozyłem ręce pod Jej piersi a gościu pod biodro,unieśliśmy Ją i przenieśli do sypialni. Bardzo staraliśmy Ją zadowolić w różnych konfiguracjach aż do samego poranka a Ona powiedziała jakby była mało z nas zadowolona, że..trzeba jeszcze to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze rzeczywiscie malo zadowolona byla moze zonka pragnie czegos wiecej jakis gang bang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic co ludzkie nie jest grzechem a C.pa nie mydło się nie wymydli.Jeśli mam od kochanej kobiety wszystko to dlaczego mam nie pozwalać na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie żona lecz dziewczyna zaproponowała trójkąt z naszym kolegą. Zgodziłem się bo byłem ciekawy obejrzenia silnego orgazmu z innym. Mój warunek był taki że to będzie dwóch kolegów i ja zakończę kolejkę. Oczywiście się zgodziła lecz na drugi dzień chciała powtórki. Nie zgodziłem się pomimo że koledzy u nas nocowali. Dlatego że było bez gumy i wchodziła w dni płodne. Dopiero była powtórka po dniach płodnych. Było cudownie i podniecająco widzieć orgazmy mojej dziewczyny i innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.13 chyba nie zostawiłeś samej żony z dwoma facetami na jej zerżniecie? Najwspanialszy jest widok ukochanej wijącej się pod mocno rżnącym ją kochankiem. A dużo starsi są lepsi w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miales tak juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem,pierwszy raz kiedy zastałem Ją w łóżku z innym.Na następne to już pozwalałem i wtedy dopiero zobaczyłem że jest szczęśliwą i cudownie wyzwolną,teraz też wiem że jestem tym najważniejszym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Po ostatniej podróży do znajomych narzeczona stwierdziła, że bardzo by chciała, ja sam miałem na to ochotę od jakiegoś czasu już. Problemem jest to, że zazwyczaj mało kto chciałby być tą trzecią osobą. Ludziom łatwiej przychodzi rozważanie i nabranie ochoty na trójkąt, kiedy to oni są w związku a ktoś inny ma przyjść z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.51 tak to jest racja że ukochana powinna być szczęśliwa lecz nigdy nie powinna zdradzać bez obecnośc***artnera. Dopiero po którymś trójkącie czuliśmy się swobodnie i szliśmy na całość nawet w obie dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz mieliśmy trójkąt zauważyłam że chłopak jest niespełniony i robimy to z drugą młodszą parką wszyscy są szczęśliwi oglądając jak ten drugi zadawala jego ukochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz było strasznie,nie wiedziałam jak to się potoczy,wiem że i dla męża i tego trzeciego też nie było łatwą sprawą.Wszystko właściwie spadło na mnie,to ja musiałam ciężko pracować aby w ten pierwszy raz zadowolić wszystkich.Podczas drugiego s*unku już było dobrze a po godzinie byliśmy jednym ciałem,skończyliśmy po kilku godzinach już o świcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×