Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie TYLKO do kobiet

Polecane posty

Gość gość

Hej, Czytam to forum od wczoraj. I zastanawiam się... ogólnie zawsze miałem dobrą opinie o kobietach. I jak zacząłem czytać tutajesze wątki to jestem zaskoczony, może to zależy od środowiska., może to co widze na codzień to tylko pozory a dziewczyny udają. Czy faktycznie wszystkie takei jesteście, że seks jest dla was na 1 miescu w życiu, ponad jakąs relacją, ponad szacunkiem itp. Wszystkie prędzej czy póniej zdradzicie? Wszystkie macie taką ilość partnerów seksualnych albo jednorazowych przygód. Albo inacze jak nie wszystkie to ta większość. Czyli z 90%/ Ogólnie bardzo smutno się czyta wypowiedzi na tym forum. Zycie wydaje mi się być inne.... a może tak jest istotnie, może to co widze to gra pozorów.... może jestem naiwny i nie widze prawdy?? Powiedzcie prawde kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wprost zapytane powiedzą ci że są skromne, wierne i uczciwe. To właśnie między wierszami dowiadujesz się prawdy. Z naglących pytań, ze spontanicznych odpowiedzi. Naczelna też jest zasada, że kobieta, zapytana, dzieli liczbę kochanków przez 3. Ale pytaj, pytaj, a potem weź odpowiedzi dokładnie odwrotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , jesteś naiwny . ale nie dlatego ,zę kobiety są złe ale dlatego ,ze zmieniasz zdanie po jednym dniu czytania wypowiedzi anonimowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9/10 kobiet ma w wieku 26 lat aż 9 partnerów seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknabeestyjka
Lol. Bo kafeteria to takie źródło wiedzy a wcale nie jest tak, ze połowa tu się podaje za starsze i dużo bardziej doświadczone. Mam 28 lat i trzech partnerów na koncie, z każdym byłam w związku. Nigdy nikogo nie zdradziłam i brzydzi mnie to. Seks jest bardzo wazny jako dopełnienie relacji. Proponuje nie wyciągać pochopnych wniosków po czytaniu anonimowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat i 5 parterów seksualnych. Pierwszy - pierwsza miłość, obustronne uczucie, wielkie love, związek itp. Po rozstaniu miałam 3 facetów, których nie moge powiedziec ze kochałam ale tez nie były to na pewno jednorazowe przygody, osoby którymi sie zauroczyłam, z tej trójki jednego załuje, bo okazał sie kur****em. No i potem zakochanie - 8 lat jeden partner, do teraz. Czy to za duzo?dodam że zawsze i od poczatku miałam suszenie glowy i wyrzuty od obecnego faceta, za tamtych poprzednich:/ gdy zaczeliśmy być poznał całą prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz tego co jest napisane na forum serio. Często piszą tu małolaty. Poza tym, skąd masz pewność że ktoś na forum nie wymyśla sobie? Mało tego skąd masz pewność że to piszą kobiety? Wiedziałam bardzo wiele postów napisanych przez jakiś napalonych gimbusow lub facetów z problemami, którzy pisali jako kobieta, a po stylu wypowiedzi widać było że są to fantazje faceta, bo kobieta w życiu by tak nie napisała i nie miała w ogóle takich doznań. x " Czy faktycznie wszystkie takei jesteście, że seks jest dla was na 1 miescu w życiu, ponad jakąs relacją, ponad szacunkiem itp. Wszystkie prędzej czy póniej zdradzicie? Wszystkie macie taką ilość partnerów seksualnych albo jednorazowych przygód. Albo inacze jak nie wszystkie to ta większość. Czyli z 90%/ " Widzisz, ja w realu nie znam takich kobiet, ale znam wielu takich facetów, którzy dokładnie tak podchodzą do życia i kobiet analogicznie do tego co opisales. I powiem Ci że przez to mam duże uprzedzenie do płci męskiej. Ja żeby chcieć z kimś uprawiać seks muszę go kochać, facet do którego nic nie czuję jest dla mnie aseksualny, choćby nie wiem jak był przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9/10 kobiet ma w wieku 26 lat aż 9 partnerów seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żeby chcieć z kimś uprawiać seks muszę go kochać, facet do którego nic nie czuję jest dla mnie aseksualny, choćby nie wiem jak był przystojny. x kobieta potrafi zakochać się w przeciągu jednej randki :( x x Czy to za duzo?dodam że zawsze i od poczatku miałam suszenie glowy i wyrzuty od obecnego faceta, za tamtych poprzednich:/ gdy zaczeliśmy być poznał całą prawde x jak dla mnie to duzo, nie chcial bym takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x jak dla mnie to duzo, nie chcial bym takiej kobiety no a jakbys sie zakochał?to ilośc taka sprawiłaby że zrezygnowałbyś?nie patrzać na to jaka jest ta kobieta. serio duzo?faceci, wy to dopiero macie ilośc***artnerek (nie wszyscy oczywiście ale dużo jest takich), to mnie rozwala właśnie, kobieta miała 3 partnerów czy więcej to już by nie chciał, nie tknie, d***** zapewne od razu. a sami na siebie to już nie patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam ma nienaganna reputacje (takze w spr. eksualnych) wiec nie zwiaze sie z kims kto takiej nie ma Tak dla mnie to duzo. Moze dla jakiego co ma 130 czy wiecej to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to hipokryci, sami potrafią oddzielać seks od uczuć, traktować kobiety jak przedmiot do seksu. A potem chce się zakochać i rodzinę założyć najlepiej z dziewicą i żeby była tylko jego i tylko dla niego. Ma być oczywiście zawsze chętna bo inaczej on będzie mial inną na boku. Na ulicy będzie gapił się na inne, bo taka jego natura... x A tak na marginesie, czy na d***** chodzą faceci czy kobiety? Nie znam kobiety która płaci za seks, znam facetów którzy nawet się tym chwalą :O I dla kogo tu seks jest na pierwszym miejscu? Nawet ten seks brudny i obrzydliwy zupełnie odarty z uczuć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten prawiczek-koniobijca założył temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten prawiczek-koniobijca założył temat. x mialem 3 zwiazki tylko w 1 zdecydowalem sie na seks wiec gadnie kobiet ze 5 partnerow seksualnych to nic to bzdury.... nie chcial bym takiej kobiety o powyzszym podejsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee...5 partnerów to nie jest nic, to jest zupełnie ok, w standardzie. Nie czyni to z tej kobiety kimś rozwiązłym. Po prostu ty tak masz ze ostrożnie podchodzisz do seksu i z wycofaniem. to tez ok. ale nie popadaj w skrajnośc ze po 30 kobieta mająca wiecej niz 3 to już samo złoooo. a ty ile lat masz? poza tym sory, moge sie mylic ale gdyby ci się wiecej okazji trafiło lub byłbys bardziej otwarty/kochliwy to byłoby tych partnerek więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30lat Mialem tez kilkanascie relacji takich krotkich, mam sporo okazji, po prostu mam tez zasady i obrzydzaja mnie takie kobiety, a gadanie o okazjach, o tym ze to jest normalne to naprawde zostawcie dla siebie. Po prostu taka kobieta nie nadaje sie na zone i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma "nienaganna reputacje seksualna". Wspaniale stwierdzenie, robi ogromne wrazenie, szczegolnie w kosciele, tam zostanie z pewnoscia pochwalony za dobre sprawowanie. Ale medias res: tryb seksualny meskich prymatow jez o wiele silniejszy niz u damskich. Jest to uwarunkowane biologicznie. Wniosek z tego prosty, ze dla kobiet seks nie stoi na pierwszym miejscu, tylko dla mezczyzn. Fakt ten prowadzi do odwiecznego dylematu: mezczyzni zdradzaja i frekwentuja burdele, poniewaz zony czy partnerki nie sa w stanie zaspokoic ich przerastajacych wlase potrzeb seksualnych. Fakt ten odzwierciedlaja tez g***ty, ktore glownie dokonywane sa przez plec meska. A wiec autorze mozesz spac spokojnie i dalej szukac partnerki o "nienagannej reputacji seksualnej", cokolwiek przez to rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorem, biore udzial w dyskusji. Jesli dla Ciebie to normalne, to spoko, po prostu chodzi mi ze kobiety ktore maja taka przeszlosc wchodza w relacje z ludzmi ktorzy szukali kogos innego oszukuja ich ze sa dziewicami albo mieli 1go i maja nawyki zdradzaczek tym samym nie nadajac sie do zwiazkow dlugoterminowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma "nienaganna reputacje seksualna". Wspaniale stwierdzenie, robi ogromne wrazenie, szczegolnie w kosciele x :O pozatym chcesz zeby ludzie z ktorymi robisz biznesy mieli reputacje, podobnie jak Ci z ktorymi chcesz spedzic zycie i powierzyc swoje sekrety itd. Podejscie do seksu swiadczy o wszystkim czy mozesz komus ufac czy nie i nie jestem autorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi nie-autorze, udaj sie po rozum do glowy, w zadnym zwiazku nie ma gwarancji, ze ktos powiedzial prawde dotyczaca jego przeszlosci seksualnej. Tak jak nie ma gwarancji, ze dziewica zawsze bedzie wierna. "Nawyk zdradzaczki" moga miec tylko ludzie o narcystycznej osobowosci w sensie klinicznym, co dotyczy bardzo niewielkiej liczby ludzi. Jedyna gwarancja, ze nikt ciebie nie oklamie i nigdy nie zdradzi jest zycie bez partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj mężczyzn, Autorze. Dowiesz się dla kogo seks jest na pierwszym miejscu w życiu. Nienaganna reputacja ? Nie jedna zakonnica ma ogień pod habitem, a faceci zdradzają na potęgę. Brakuje Im tego "czegoś" w "idealnie" ułożonym życiu rodzinnym, oferują sponsoring i 100 % dyskrecji za to, czego nie dostają od żon i partnerek. Żonatych facetów ciągnących na priv naiwne kobiety jest na tym forum o niebo więcej, niż samotnych lub szukających odskoczni od życia z mężami - bucami pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi nie-autorze, udaj sie po rozum do glowy, w zadnym zwiazku nie ma gwarancji, ze ktos powiedzial prawde dotyczaca jego przeszlosci seksualnej x kobieta ktora potrafi kontrolowac swoj poped i np zaczekac na odpowiedneigo faceta jest wiekszym gwarantem na to ze nie bedzie zdradzac niz taka jak ty ktora korzysta z kazdej okazji. Wiem ze i tak tego nie zrozumiesz i nie radze Ci isc po rozum do glowy bo aby taka przechadzka miala sens trzeba go najpierw miec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem całego tego tematu. Czego innego wymaga się od kobiet ą czego innego od mężczyzn i tyle. Tzw równość wychodzi każdemu bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie od kobiet wymaga sie dziewictwa a od mezczyzn ******ctwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×