Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćsloneczko

Czy mozna zajsc w ciaze po okresie?

Polecane posty

Gość gośćsloneczko

Witam. Chcialabym prosic o rade. Staramy sie z mezem od pewnego czasu o dziecko , w tamtym miesiacu czesto wspolzylismy bez zabezpieczenia jednak okrrs dostalam normalnie i trwal 6 dni tyle co zawsze, jednak po okresie nadal boli mnie brzuch twk jakbym za cbwile miala dostac nastepny, piersi mam obrzmiale bolace przy dotyku i pojawilyi sie na nich takie gtube niebieskie zyly. Dodatkowo zaraz po okresie mialam takie dziwne klucia i ciagniecia w pochwie, przyznam ze pojawilo mi sie to pierwszy raz. Naczytalam sie na roznych stronach ze moga to byc objawy ciazy, najbardziej dziwa mnie te piersi ppniewaz mnie zaczynaly bolec i stawaly sie nabrzmiale na kilka dni orzrd spodziewana miesiaczka a nie zaraz po skonczeniu poprzedniej. Moze ja juz troche sie nakrecam i szukamnsobie objawow ale to dlatego ze bardzo z mrzem chcemy mirc dziecko. Prosze o odppwiedz czy mozna zajsc w ciaze jezeli wystapil normalny okres ? I kiedy mige zrobic test ciazowy jesli do okresu zostalo jeszcze 2 tygodnie? Pozdrawiam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli uważasz że zaszłaś w ciążę to musiałoby się to stać w poprzednim cyklu. Zrób więc test choćby teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam, przez poltorej roku czekalam na dzidzie i kazde chocby czkniecie bylo oznaka. Kazdy okrez zaczynal sie lzami , a gdy zaszlam wreszcie w ciaze, wiedzialam od razu. To bylo cos magicznego. Przy drugiej ciazy tez wiedzialam od razu, ale jeszcze odpychalam mysli. Przy ciazy moze byc okres do 3 mc, i chyba caly kalendarzyk swiata legl w gruzach, bo teraz jestem w ciazy, a plod jest starszy o jakies 1,5 -2 tyg od wyznaczonej daty po ostatnim okresie. Cos mi sie przesunelo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sloneczko
Robilam jeden test ale bylo jeszcze chyba za wczewnie i zrobie drugi bo te objawy mam dziwne nigdy tak nie mialam. Owszem tak jak pisalam piersi bolaly mnie zawsze kilka dni przed okresem i pozniej prestawaly a teraz bolw caly czas i mam na nich takie grube niebieskie zyly ktore ciagna sie do sutka. Nie wiem zrobie test zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, teoretycznie nie powinnaś zajść w ciążę, ale wspolzyjac musisz się z tym liczyć. Nie szukaj jednak oznak na siłę, bo ciąża może nie dawać objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dostałaś więc raczej nie ciąża a test zrobiony w tej chwili powinien pokazać dwie wyraźne kreski bo ciąża jesli jest to z zeszłego cyklu. Jeśli robiłaś test zraz po krwawieniu i był negatywny to sobie wkręcasz ta ciąże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sloneczko
Wiem ze nie powinnam szukac na sike objawow ciazy ale robie to dlateho ze bardzo cgce miec dziecko i twk chcialwbym zobaczyc na tescie dwie kreski☺ a mam jeszcze jedjo pytanie czu test dwa tug przrd okresem wyktylby ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie przed okresem to ma się owulacje kobieto... Ja nie wiem czemu czekasz ze zrobieniem testu jak ciaża jesli jest z zeszłego cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sloneczko
Wlasmie ja zawsze mialam owulacje tak w polowie miesiaca i wtedy bolwl mnie brzuch i piersi i jakby teraz tak bylo to nawet nie zastanawialabym sie nad ciaza ale teraz te objaey utrzymuja mi sie caly czas od zakobczenia miesiaczki dlatego tak zastanawiam z csego to moze wynikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sloneczko
Mam jeszcze jedno pytamie czy takie klucia w pochwie w srodku jakby igla moga byc oznakiem wczesnej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto. Owulacje masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×