Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocudek

Jestem w ciąży czy nie? Szlak mnie zaraz trafi

Polecane posty

Gość Kocudek

Mam dość niepewności!! Okresy ZAWSZE mam regularne co do godziny. Dostaje je zawsze 28dc wieczorem. ZAWSZE, ZAWSZE odkąd pamiętam. Spodziewam się ciąży i czekam na nią więc jak testy zrobiłam już 26dc i 27dc, jedna kreska jak byk i nic więcej. Dziś jest 31dc i cisza. Jednak nie mam kompletnie żadnych objawów. Piersi małe, miękkie, nic poza brakiem miesiączki. Dziwne, bo od lat mam okres jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze stresu Ci się okres przesunął. Dla pewności możesz zrobić wynik z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób betę HCG i tyle. Co my Ci poradzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj z 2 dni i zrób znów test. Nic więcej nie zrobisz . Albo jak nie możesz wytrzymać to idź na bete. To drugie odradzam bo zrobisz raz , potem znów zobaczyć jak przyrasta , przyrosnie za mało/za dużo i znów pójdziesz ( baby tak mają ) i nakręcić się można bardzo łatwo. Wiem bo sama tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocudek
Na pewno nic mi się ze stresu nie przesuneło, bo nie mam stresów :) a starania dopiero poszły w ruch więc****arcia na ten moment nie mam... Może rano zrobię kolejny test, ale skoro tamte negatywne to i ten taki będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzasz betę? Może jak jej wyjdzie poniżej 5 to przestanie się zamartwiac i dostanie okres. Jak jesteś po terminie to test wyjdzie z ci nawet teraz w ciągu dnia. Kobieta to nie robot, zaburzenia cyklu się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatki. Test ciazowy z moczu tak szybko wykrywa ciaze, a wy wariujecie 2 dni po stosunku jak histeryczki. Nie dziwie sie, ze teraz plaga nieplodnosc***anuje. Wariatka w ciaze zajsc nie moze ze wzgledow psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka wyżej pomyliła chyba tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie rozumiem Jej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocudek
Aaa tmperatura moja to 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzona cały cykl, w pochwie, rano codziennie o tej samej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie ma znaczenia że zawsze tak miałaś, cykl może się rozregulować i nie jest to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocudek
Mierzona w ustach zawsze o tej samej godzinie po przebudzeniu, ale raczej co drugi dzień, bo nie zawsze pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×