Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż się zakochał walczyć czy odejść

Polecane posty

Gość gość

Mąż zakochał się w żonie kolegi,nie układało im się o tak im pomagał że oddalił się odemnie. Niedawno dowiedziałam się że zakochał się w niej. Jest młodsza i całkiem inna niż ja. Dla mnie stał się chłodny opryskliwy , wszystkiego się czepia. Kocham go ale nie wiem czy jest sens walczyć bo on ma mnie w czterech literach. Zarówno nasze jak i tamto małżeństwo jest na granicy rozstania,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zakochał, to niech s*******a, zamierzasz się jeszcze upokarzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to czekaj az mu minie, ale znajdz sobie na ten czas jakies mile towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzić? Przeczekaj. może to zwyczajne zauroczenie. Też się od niego odsuń, dbaj o siebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza jest zdrada fizyczna niż emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego Ty masz odejść? Pogoń dziada, pa pa na drogę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 tak dla zachęty. ale i tak zalosne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo o siebie dbaj, ale dla niego stań się chłodna i niedostępna, równocześnie informując go o powodach zmiany w Twoim nastawieniu do niego. Aby zrozumiał, że cię kocha, musi cię stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo walcz, ale w sposób bardzo inteligentny i przemyślany. Wiem, że to twój mąż, ale w tej sytuacji wykorzystaj porady z książki "jak doprowadzić mężczyznę do ołtarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piz.ętrzeba było spożywać z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie zakochał to juz z nią sie pieprzy a jak pieprzy to bay . Kobieto tego kwiatu to pól światu .... a on za kilka lat bedzie tego żalował . Ja bym czekała na rozwój ale zyłabym swoim życiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pozwolic sie upokarzac dalej? Malo ci? Pogon go i to jak najszybciej. Rozwod z jego winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy potrafiłabyś być z kimś, kto był z kimś innym. Ja chyba nie potrafiłabym być z mężem jakbym się dowiedzała, że zakochał się w innej. Nawet jeśli by go nadal bardzo kochała. Nie potrafiłabym sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On twierdzi że seksu nie było ciężko mi w to uwierzyć. Jestem w miarę atrakcyjna, rozm 38 Postanowiłam bardziej o siebie zadbać, zaczęłam chodzić na siłownię, trochę ćwiczę w domu, nowa fryzura.Nie wiem czy to coś da ale przynajmniej nie czuje się gorsza, ona ma taką przewagę że jest młodsza i nowa tak mnie i moje ciało zna, choć jak pisałam twierdzi że się nie pieprzyli. Najlepsze jest to że dowiedziałam się o tym od jego kolegi, przyparty do muru przyznał się że się zakochał. Stałam się chłodna i traktuje go jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo,niestety nie samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak ja Cię rozumiem, ale ciężko udawać obojętność,gdy sie kogoś kocha mimo zdrady.My się ciągle klocimy.Czuję,że to już koniec. U nas nie ma zdrady,ale są inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś podobną sytuacje, zawalczyłam o męża i ten został przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie mam z kim o tym porozmawiać. Spotkałam go dzisiaj jak szedł ze swoją siostrą nawet nie podszedł tylko kiwnął głową i kazał mi iść do domu.Nadal mieszkamy razem.Nawet już razem nie śpimy. To były jedyne słowa jakie wymieniliśmy ze sobą od wczoraj.Napisałam rano sms żeby po mnie wyszedł po pracy i pójdziemy coś zjeść. Nawet Nie odpisał .Nie wiem kiedy tak się rozlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a daj sobie z ni spokoj,jeszcze piszesz mu sms?nie upokarzaj sie,przyznal ze sie zakochal--niech spada do niej,ja bym pogonila go i olala,ale to twoje zycie,nigdy bym nie walczyla o cos czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 procent się pieprzy, kłamie nie bądź glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze. Pieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie bawiła się w kotka i myszkę w takiej sytuacji. Kopnelabym go czym prędzej w to niewierne dupsko. Rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka. Pogon k********a i tyle. Zdradzil raz, zdradzi kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że nie spali ze sobą. Też mówiłam mężowi, że nie spałam ze swoim kochankiem, mimo że to był najlepszy seks ever :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nawet, gdyby któregoś dnia zrozumiał swój błąd i przyszedł błagać na kolanach - będziesz miała problem z wybaczeniem i zapomnieniem o tej sprawie. Oczywiście, ze kłamie, ze nie śpią ze sobą, bo w białe romanse to ja nie wierze. Także jesli nawet sie zejdziecie, przy każdej kłótni będziesz, dla własnej satysfakcji, wypominać. On na początku będziesz przepraszał. Potem zacznie zwalać winę za te sprawę na Ciebie i wygadywać, ze np niczego nie żałuje, a to ciebie bedzie ranić podwójnie. Z czasem stanie sie to dla niego nie do wytrzymania i rozpadnie sie po raz kolejny, tym razem na dobre, bo on stwierdzi, ze ile mozna żyć w tych pretensjach. Takze takie powroty, gdzie chodziło o 3 osobę, sa bardzo ciężkie. Mało kto naprawdę jest w stanie wybaczyć i nigdy nie wracać do tematu. Dlatego tak mało par wraca do siebie po zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja faceta nie bronię (piszę tu peirwszy raz w tym temacie), ale irytują mnie takie wypowiedzi, opinie oklepane jak "zdradził raz, to zdradzi znowu" czy że "kłamie, na pewno się piep/rzy/li".... :O Jestem kobietą. mam 34 lata. TO JA ZDRADZIŁAM. RAZ. nie, nie była to wielka miłość ... raczej czysta głupota. wtedy jeszcze nie bylismy małżeństwem, ba - nwet zaręczeni nie bylismy. to było dawno temu. jednorazowo, jak związek trwał niecały rok. po roku od zdrady (przygoda - jakże głupia - z kolegą) przyznałam się. On nic nie podejrzewałwięc był w szoku. krzyczał (bez wyzwisk), płakał. wspominał, że myśli o odejściu, ale po 2 ciężkich tygodniach podjął decyzję - kocha mnie i nie odejdzie. naprawianie związku trwało ok pół roku p otym wyznaniu. rok pozniej się oświadczył, od kilku lat jesteśmy małżeństwem... a ja NIGDY PÓŹNIEJ NIE ZDRADZILAM DRUGI RAZ i nie ma miesiąca, bym nadal nie żałowała tamtej głupiej przygody. nie mówcie więc, że jak ktoś zdradzi to będzie to robić "zawsze". i nie tlyko faceci zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację 23.00 .Też zdradziłam przed ślubem, było miedzy nami źle,poznałam kogoś innego i zdradziłam ,romans trwał kilka miesięcy, dzisiaj jesteśmy wiele lat po ślubie i od tej pory nigdy nie zdradziłam i nie mam takiego zamiaru.Mój mąż nie dowiedział się o zdradzie ,sam zdradził po 10 latach małżeństwa,ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×