Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie taxi w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Z kim jeździcie? Duże są różnice w cenach? Pytanie z tego względu, że po raz pierwszy mnie zrobiono w konia. Zapłaciłem 2 razy więcej niż normalnie, chodzi oczywiście o powrót z imprezy. Nigdy nie zwracałem uwagi na to, do kogo wsiadam. Teraz zamierzam to robić. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzeni, możesz też znać z innych miast - https://itaxi.pl/w-calej-polsce/taxi-lodz/ Zawsze do nich wsiadamy. Mają normalne stawki i dobre auta. Zawsze przyjeżdżają punktualnie, można u nich płacić kartą. Tak więc z naszej perspektywy - zdecydowanie polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat do iTaxi możecie wsiadać na spokojnie i bez żadnych komplikacji. Korzystaliśmy z ich taksówek wielokrotnie, wiemy czego można się spodziewać - niczego złego. Największe plusy to przede wszystkim niezawodność i punktualność. Zdarzało się nam już czekać 30 minut na taksówkę, przy deszczu. I od tamtej pory powiedzieliśmy sobie, że nie skorzystamy z usług anonimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z iTaxi jeździłem wielokrotnie i zawsze było w porządku. Mają dobre stawki, nie ma problemów organizacyjnych. Taksówka zawsze jest u nas w ciągu kilku minut. Koszty nie są aż tak ważne, ale w tym przypadku po prostu są normalne. Ale i tak największe znaczenie ma niezawodność tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×