Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przesadziłam? Chodzi o seks

Polecane posty

Gość gość

Moj facet nie ma ochoty na seks, dla niego moglby nie istniec. Sam mi to powiedzial. A jak juz " wymusze" to jest w 7mym niebie.. Ale to trwa non stop. Nie chce, jestem zmeczony,nie jestem robotem, zostaw mnie itd. Zrobilam awanture tak duza ze spie druga noc w osobnym lozku. Jak wygladaly sprawy lozkowe? Mam 21 lat on 26. Seks ? 6-7 razy na miesiac. W tym miesiacu? Raz! I nie wytrzymalam. Ktora by wytrzymala? Nie mam 50 lat aby nie miec ochoty na seks, jestem atrakcyjna,mloda ,szczupla,opalona i sie musze prosic o seks. A najbardziej boli to ze jego nie rusza to ze mam potrzeby, ze "go chce". W jego oczach wszystko gra. Powiedzialam ze w takim razie besw musiala znalezc sobie kogos na boku bo odejsc nie chce. I go to wkurzyło. Śmiałam sie :-) przeszkadzało by mu to jakbym kochala sie z innym, a sam mi nie chce tego dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma jakis problem. A ty zamiast mu pomoc wskakujesz innemu do wyra. Tez bym sie wkurzyla. Wiecej -wywalila bym cie na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie przesadziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię , bo ile można wytrzymać i w emocjach padają różne teksty, Na Twoim miejscu usiadłbym z nim i porozmawiał o tym jakie masz potrzeby , jak często byś chciała się kochać i co się dzieje , że on nie chce . Może powie co jest grane. Przede wszystkim będziesz coś wiedziała i wtedy będziesz mogła myśleć spokojnie o kochanku lub zakończeniu tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy były, nie jedna. Kiedy ja mówiłam czego oczekuje, czego bym chciala, jakie mam fantazję, co czuje, ze mnie rani - nic. Nie przyniosło to skutków. Odnosił sie do mnie ze takim gadaniem jeszcze bardziej go zniechęcam. No wlasnie, ale jak "nie gadam" to tez nie wspolzyjemy. Szczerze uwazam ze beznadziejnie trafilam. Jest cudownym facetem ale nie w lozku. A tak sie nie da caly czas. Gejem? Zawsze mial kobiety, i wiem ze tylko kobiety go kręcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam roczne dziecko i nie tak latwo odejść. Inaczej pewnie juz dawno bym to olała, a tak to szukam jak rozwiazac ten problem. Pończochy, bielizna, słówka, komplementy nie działają. Wiecznie zmeczony. A na boku tez nie ma nikogo, tylko praca dom... Naprawde wspolczuje wszystkim kobieta ktore maja tak jak ja. Nie jedną noc przepłakałam wmawiając sobie ze jestem brzydka i dlatego nie chce. A prawda jest taka ze faceci sie za mna ogladaja, niejeden zaczepia. Ale jestem w związku ktory staram się ratowac. I nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja cię zaspokojenie pisz michalzz19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 50 lat, jestem facetem i mam ochotę na seks codziennie. Z kobietami jest jeszcze gorzej bo dojrzałe mają znacznie większe potrzeby seksualne. Przy takim niedopasowaniu seksualnym i gdy już teraz robisz mu z tego powodu wymówki musisz się zastanowić czy ten partner jest dla ciebie. Moim zdaniem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widzisz co przeżywa 90% facetów. No, ale jak zdradzisz to pewnie przed sobą będziesz usprawiedliwiona, nie? A na faceta zaraz ujadanie, że jak mógł, tylko o jednym myśli, gdzie uczucia:D podwójne standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcześniej jak było z tym seksem? Widocznie zescie sie nie dobrali w tym zakresie. Wielu facetów chcialoby mieć taka aktywną kobiete w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyję w takim małżeństwie. Mam 29 lat i od 4lat nie uprawiałam seksu - mąż tak samo się zaczął wykręcać. Porażka na maksa. A libido mam takie że chodzę po ścianach, co gorsza też podobam się facetom i wzajemnie. Trochę się boję że w końcu go zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz michals_35@interia.pl Powiem ci dlaczego nie chce sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a jak wyglądał wasz seks przed ciążą? U mnie zajście w ciążę spowodowało, że facet zaczął się migać od seksu. Też przeplakalam mnóstwo nocy i wpędziło mnie to w straszne kompleksy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę tylko, że jeżeli myślisz, że kobieta ktora ma 50 lat nie potrzebuje seksu, to jesteś w dużym błędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma problemy z erekcją a ty go jeszcze drażnisz, wstydź sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem atrakcyjna,mloda ,szczupla,opalona i sie musze prosic o seks." Zawsze mnie zlosci ze taka księżniczka uwaza, ze jak jest szczupla, opalona i ladna to odgornie należy się jej bzykanko :O. Zapomniałaś dodać, że jesteś skromna i pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:37 Taaa.... Typowe dla polskich ksiezniczek. Chcialyby swiat u stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 Jakiej ciazy debilko? Autorka ma 21 lat i nic nie pisala o zadnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam . Chcecie miec facetów sprawnych to bzykajcie sie z nimi od 12 roku zycia . A jesli trzymacie piczki nietykalne do ślubu to nie oczekujcie ze facet 30 letni który wali konia od dzieciństwa będzie sprawny . Jesli sie nauczył do własnej reki to juz jest za późno żeby mu było w paczce dobrze . To wasza wina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi o to chodzi tak. Tak TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie z pochwy sakrum . Albo tabu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 dni głowa boli . 7 dni okres . 7 dni kłótnia . 7 dni śpiaca i zmęczona . to wy macie kłódki na szparach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo gadałam, nic nie dawało. Moja wieczna frustracja, rozczarowanie aż po stany depresyjne. Z nim wszystko ok. Ja mam kogoś na boku, w podobnej sytuacji i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza baba to własna graba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mówieniu głópot to jesteście dobre . Gdyby nie agencje to 90% facetów nie dotykałoby gołej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co baby gadają a faktem to taka różnica ze nie ma porównania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie mężów ukarać za to ze sie upił i nie dajecie im kilka dni prostaczki a oni później łaski nie chca tylko wala konia udo burdelu chodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 przecież napisała wsioku, że ma roczne dziecko i nie tak łatwo odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo duzo kolegów ?którzy uprawiają seks z własna matka i jest im dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie d a ci zona . Nie da sąsiadka tego co może dać własna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×