Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama123y

Zajęcia dodatkowe

Polecane posty

Gość Mama123y

Czy wasze dzieci chodzą na lekcje dodatkowe ?Jak tak to na jakie?Czy dzieci same chciały? Ja mam 3 dzieci i nie wiem czy zapisywać je gdzieś 11 letnia chodzi na jazde konno a 8 i 4 letnia nigdzie Myślałam o rytmice dla 4 latki basenie dla 8 latki iAngielskim dodatkowym dla 11 latki.Co o tym sądzicie ? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 7 latka chodzi na plastyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 10 latka chodzi na plastyke tańce basen Angielski i tenis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty sie pytasz nas, co twoje dzieci maja robic? Zapytaj dzieci, na co maja ochote, to ma im sprawiac przyjemnosc, a nie nam/tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama123y
Ja sie pytam co myślicie w ogóleo zajęciacgh dodatkowy h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja chodzila na tance, basen i gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jazde "konno"???? Rety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 To co że na jazde konno.Moja 10 letnia córka też chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksandra5747
Moja 5 letnia na balet a trzyletnie ia na dod. Rytmike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że ktoś porusza tenaty u mnie 4 letnia w ogóle nie chodzi. 8 letnia na basen 12 letnia na akrobatyke i jazde konno.Dzieci do zajęć nie przymuszami I jeśli bedą chciały sie wypisać to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna

Mam wrażenie, że coraz bardziej chcemy na siłę uszczęśliwiać dziecko. Ja co prawda posyłam swoje dziecko na zajęcia dodatkowe, ale nie wypycham go z domu, oj nie! Samo chodzi, z radością i lubością :) Zapisałam synka do kid's club o tematyce nowych technologii w szkole STEP i jest przeszczęśliwy. Z zajęcia na zajęcia nie może się doczekać. Myślę, że tak powinny być dobrane zajęcia dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wmma
Dnia 10.08.2017 o 14:37, Gość Mama123y napisał:

Czy wasze dzieci chodzą na lekcje dodatkowe ?Jak tak to na jakie?Czy dzieci same chciały? Ja mam 3 dzieci i nie wiem czy zapisywać je gdzieś 11 letnia chodzi na jazde konno a 8 i 4 letnia nigdzie Myślałam o rytmice dla 4 latki basenie dla 8 latki iAngielskim dodatkowym dla 11 latki.Co o tym sądzicie ? Z góry dziękuje

Moja chodziła na angielski od 3rż, na zajęcia taneczne o 4rż. Teraz idzie do szkoły, więc będzie miała angielski i sama chce zmienić zajęcia dodatkowe z angielskiego na hiszpański, więc tak zrobimy. A taniec pozostaje, bo to uwielbia. :) Chciała chodzić na basen...ale już czasu jej brakuje. 😂

Syna od przyszłego roku też planuję dać na angielski i zobaczymy co jeszcze go zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niceja
Dnia 16.08.2019 o 23:56, Gość Klaudyna napisał:

Mam wrażenie, że coraz bardziej chcemy na siłę uszczęśliwiać dziecko. Ja co prawda posyłam swoje dziecko na zajęcia dodatkowe, ale nie wypycham go z domu, oj nie! Samo chodzi, z radością i lubością :) Zapisałam synka do kid's club o tematyce nowych technologii w szkole STEP i jest przeszczęśliwy. Z zajęcia na zajęcia nie może się doczekać. Myślę, że tak powinny być dobrane zajęcia dla dziecka.

Moje dziecko to też taki wulkan energii, że ja to nie wiem... Podobnie, nie ma już czasu, a jeszcze by chciała to i tamto, teraz judo :) Nad zajęciami technologicznymi myślałam, zwłaszcza że jestem orędowniczką wyrównywania szans dla dziewczynek i chłopców, słyszałam o tej szkole STEP, ale póki co to będzie ciężko jeszcze te zajęcia gdzieś wcisnąć :) No bo jeszcze angielski i niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×