Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
FarekP

Jaki prezent kupić synowi?

Polecane posty

Chciałbym kupić prezent na urodziny synu w przedziale cenowym 100-350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić słuchawki, jeśli w takim przedziale cenowym to polecam stronę Alletaniej.pl są tam słuchawki Kruger&Matz, ceny są różne, jeśli jednak zależy ci na jakości, to polecam te za 299 zł z drewnianą stylizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pener
a ile ma lat ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast kupować gry, czy inne elektroniczne gadżety, których z pewnością ma już pełno, możesz spróbować czegoś bardziej oryginalnego... Moi znajomi np. wolą obchodzić takie okazje "na wesoło", dlatego zamiast tradycyjnych prezentów mają pokazy podobne do tych z https://pokazy-iluzji.pl/ Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takowny

Według mnie najlepszą opcją jest kupienie słuchawek gamingowych, firma fury robi najlepsze a na dodatek przyjazne cenowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja

potwierdzam. Ten sprzet od fury mojemu synowi rowniez sie spodobal. jest bardzo kolorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikser

Mój syn zazyczył sobie fotel dla gracza fury z media expert i dostał - bardzo sie cieszył. Dobrze jest pytać własne dziecko zamiast mu kupować kolejną pierdołkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszk

Mój syn dostanie zestaw do grania fury z media expert - niewiele ponad stówe a frajda cała dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dugi
Dnia 10.03.2019 o 15:56, Gość felicja napisał:

potwierdzam. Ten sprzet od fury mojemu synowi rowniez sie spodobal. jest bardzo kolorowy

Nie znam, ale zbadam. Dzięki za cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

seks lalke albo jjakieś gejowskie po..rnosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

wielkiego ...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni
Dnia 26.03.2019 o 17:01, Gość ptaszk napisał:

Mój syn dostanie zestaw do grania fury z media expert - niewiele ponad stówe a frajda cała dla niego

Też o tym myślimy,  dla zdrowego kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachulovskyy

Dziecko musi zażywać jak najwięcej aktywności ruchowej dlatego my z żona, zamiast kupowac jakies gry komputerowe itd., kupilismy mu strój pilkarski, nowe buty i piłke. Wejdz na sklep 11teamsports, tam kupowalismy i podobny zestaw zebralismy wlasnie w Twoim budżecie. A ruch młodemu nie zaszkodzi, w przeciwienstwie do grania ciągłego na komputerze. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas ciut mniejszy problem bo wiem co syn lubi. Dlatego jak prezent i ma być udany to jakieś akcesoria gamingowe. Teraz dostał nowa kierownicę genesie Seaborg 400 taka co pasuje i na komputer i do jego konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzieciaki i tak mają za dużo tego komputera. Lepiej pójść w innym kierunku z prezentem. Ja swojemu kupiłam ukulele sopranowe Be Joe. Załapał i zaczęła się naprawdę fajna przygoda muzyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×