Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge trafic na swoja polowke.

Polecane posty

Gość gość
:) to faktycznie dziwne nie obczajam Twojej polityki, moze po prostu myslisz o sobie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy lubicie walić konia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiech.gif to faktycznie dziwne nie obczajam Twojej polityki, moze po prostu myslisz o sobie za duzo x moze za duzo, a moze za malo cos z tych dwoch rzeczy na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też jeszcze nigdy nie trafiłam, i chyba już nie trafię :D Już dawno przestałam zresztą wierzyć w takie bzdury jak "drugie połówki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Man 35 I jestem samotna. Juz nie wierze w milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% kobiet samotnych kolo 30stki jest brzydka 10% nienormalna Ladna i samotna okolo 30 i dizewica :O niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug badan ilczba dziewic w Polsce w wieku 28 (wlacznie) do 30 roku zyca wynosi 35 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co w tym dziwnego. Czemu mialabym uprawiac seks z kims do kogo nic nie czuje, zbyt bardzo sie szanuje. Naprawde nie wyobrazam sobie isc do lozka z kims kogo nie darze pelnym zaufaniem. Nie potrafilabym isc do lozka z pierwszym lepszym. Mialam okazje, ale potrafie mowic ,,nie´´. Jest wiecej takich osob na pewno, tylko dla niektorych to wstydliwy temat dlatego nie slyszy sie o tym czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Jest wiecej takich osob na pewno, tylko dla niektorych to wstydliwy temat dlatego nie slyszy sie o tym czesto. x nie nei jest wiecej tylko 35 w polsce w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nei jest wiecej tylko 35 w polsce w tym wieku x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie wychodzi na to, ze przynajmniej jestem wyjatkowa :p. Ale przez to jestem sama, wiekszosc ludzi szuka przelotnych przygod, ludzie w erze tinderow, portalow randkowych coraz rzadziej chca sie wiazac na stale i zbyt szybko sie poddaja, nie walcza, zgodnie z mysla: jak nie ta, zaraz pojawi sie inna na ktora niebedzie zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki Jestem w twoim wieku. 190 cm podobno przystojny ogarnięty chłopak..również tzw singel. Cóż życie. Wiem dokładnie jak to jest.. myśleć o związku z przeszłości. Wydajesz się mądrą osobą. Na pewno spotkasz fajnego dobrego człowieka którego pokochasz Uśmiech głowa do góry :-) Po tej deszczowej pogodzie jutro będzie piękny dzień :-) Życie jest zbyt piękne aby go nie wykorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za mile slowo ferris. Tobie rowniez tego zycze :) Predzej czy pozniej chyba kazdy spotka kogos kogo pokocha z wzajemnoscia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie? Dlaczego? jeśli komuś się "udało " to tobie miałoby się nie "udać "? Jesteś we czymś gorsza od innych?.. Nie sądzę.. Ostatnio mam styczność z bardzo chorą osobą w wieku 32 lat.. Uwierz mi.. to jest tragedia.. A my? Całe życie i milion wspaniałych chwil przed nami! Ja czuję że dopiero zaczynam żyć.. Mam marzenia plany zawodowe. Może poprostu nie trafiłaś na odpowiednią osobę..Nie ty jedna tak miałaś.. Chcesz popisać? ferris@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2
Ta dziewczyna co tu pisze 28 lat ,samotna, szczupła. Bardzo mądrze i dojrzale pisze aż się nie chce wierzyć że takie istoty chodzą po tym świecie. Prawdziwy skarbeczek z niej jak ktoś będzie cierpliwy i zdobędzie jej serce będzie szczęściarzem. W końcu ktoś normalny i fajny na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz ,sama mam 43 lata ,pracuje ,po rozwodzie i samotna.Kazdy mowi ,ze fajna ,ładna ,zaradna i o złotym sercu i co?????Ze takich kobiet ze swiecą szukac.Bylam na portalu i porazka .Panowie szukaja przygod ,kłamią i oszukują.Przygody mnie nie interesuja ,szczera do bolu .Faceci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmujecie się. Jak już znajdziecie, to będzie gderanie a kiedy ślub? A nie za szybko? A nie za późno? A kiedy dziecko? A kiedy następne dziecko? I tak wkoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie wychodzi na to, ze przynajmniej jestem wyjatkowa jezyk.gif . Ale przez to jestem sama, wiekszosc ludzi szuka przelotnych przygod, ludzie w erze tinderow, portalow randkowych coraz rzadziej chca sie wiazac na stale i zbyt szybko sie poddaja, nie walcza, zgodnie z mysla: jak nie ta, zaraz pojawi sie inna na ktora niebedzie zaczekac. xxxx Eeeeeeetam piszesz jak potłuczona. Ludzie poznają się wszędzie i to zależy od ich wspólnego celu. Po prostu nie poznałaś kandydata, który ma wspólny cel z tobą. Jesteś rozżalona i tyle. Myślisz, że na portalach są inni ludzie? To co sami co w rzeczywistości, tylko widać nie umiesz trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1987PL
tyle mężczyzn nawet tutaj .. wystarczy otworzyć oczy a nie marnować czas.. sama poznałam chłopaka przez internet. Jesteśmy rok po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie poznalam faceta.ktory mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie chce byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowe Bony, to szukajcie, spotykajcie się, randkujcie do skutku. A wy spotkacie się ledwie z kilkoma mężczyznami i już się poddajecie i nosem kręcicie. Takie szukanie może trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księzniczką napewno nie jestem ,panowie niby normalnej relacji szukaja i jak im sie nie uda namowić na przygode to urywają kontakt.Siedzą na wszystkich portalach od paru lat ,więc o czym tu mowa???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;45Dziewczyno prawdziwa milosc jest tylko w filmach i tak kiedys cie ktos wy/r**** i to sie r/o/z/p/ie/r/doli, bo faceci to swinie ,a tobie bedzie sie wydawalo ze to ten jeden, jedyny.Wiec sobie mozesz czekac i czekac i szukac i szukac i tak nie znajdziesz bo ludzi dobrych jest0,0000001%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki W jakim województwie mieszkasz jeśli mogę zapytać? może chcesz popisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×