Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość jest wtedy gdy

Polecane posty

Gość gość
gdy kocha się bez kalkulacji i nawet wbrew wszystkiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"gdy kocha się bez kalkulacji i nawet wbrew wszystkiemu" xxxxx Tylko gdzie znaleźć kogoś, kto tak właśnie pokocha?- bez kalkulacji i wbrew wszystkiemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba czasem poczekać i wytrwale szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"trzeba czasem poczekać i wytrwale szukać " VVVV Szukam już wiele lat widocznie miłość nie jest mi pisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na każdego kiedyś przyjdzie czas, jeszcze się zakochasz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"na każdego kiedyś przyjdzie czas, jeszcze się zakochasz" XXX Dla mnie już za późno. Mam już swoje lata a zakochanie w dojrzałym wieku? Trochę wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd to kraść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjahepi
Jeśli można zakochać się w dojrzałym wieku to znaczy że to dozwolone:) Miłość jest dla lud******ażdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Cię widzę, uch jak gorąco, A kiedy słyszę, ach proszę jeszcze. Do mnie przemawia mowa Twego ciała Jaka jesteś skarbie doskonała. Ref: Tylko moja dziewczyna mocno kręci mnie W tym stanie pozostać chcę. Tylko ona jedyna uzależnia mnie Jestem tylko jej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochanie w dojrzałym wieku zdarza się całkiem często i równie często komplikuje poukładane życie. Lepiej się tak nie zakochiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej a bezpieczniej. Kalkulacja, kalkulacja, kalkulacja, więc jak chciałeś znaleźć miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.22 nie chcę być jedynie obiektem Twojego pożądania .Nie chcę byś widział we mnie tylko ciało.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zakochanie w dojrzałym wieku zdarza się całkiem często i równie często komplikuje poukładane życie. Lepiej się tak nie zakochiwać. xxxx Ja jestem wolna- bez męża i dzieci. U mnie tzw. "życiowe komplikacje" nie wchodzą w grę :) ale w dojrzały wieku to jakoś już nie wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie znaczy że jesteś wolna. Swoim charakterem możesz wprowadzić więcej komplikacji niż dzieci i mąż w tle. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem a dobrzy i fajni ludzie zazwyczaj są dawno zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 niedobrzy i niefajni też są zajęci :-) to tak na pociechę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mają inne wartościowe cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 Świat jest o wiele bardziej skomplikowany, a Ty piszesz o jakimś ułamku zagadnienia, ledwie coś tam dostrzegasz. Dobry i fajny charakter jest owszem w cenie, ale nie gwarantuje szczęścia w miłości. Zauważ ile małżeństw się rozpada, ile istnieje tylko na papierze, bo w rzeczywistości to tam już nic nie ma. Udanych małżeństw czy związków nie wiem ile istnieje, podejrzewam, że mniej niż 20% można nazwać udanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×