Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego grubasy na dietach sa glodne

Polecane posty

Gość gość
Bosze :O Co za debilki tu siedzą. Jedna głupsza od drugiej a stare baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie szczere pytanie do kobiet bezolodnych. Co byscie wolaly walczyc z nadwaga czy byc bezplodne ? Tak po prostu pytanie albo tak albo nie czarne lub biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś no patrz , tydzien czasu na sniadanie jadlam cukry( fruktoze) i wegle i waze 51 kg usmiech.gif gość dziś 12:31 o widzisz. Ja ze swoją słabą trzustką na takim jedzeniu mam 2 kg na plusie. I co mi zrobisz? gość dziś gość dziś serio dwa kilo bys od arbuza utyla ?? xxx 12:31 jesteś po prostu głupia. Ktoś napisał o cukrach i węglach, a ty piszesz, że tak jadłaś i nic ci nie było. Jak ci napisałam, że od węgli i cukrów ja osobiście tyję, to się nagle okazało, że ty na arbuzie, co ma bardzo mało tych wartości żyłaś. A napisałaś jakbyś co najmniej naleśniki z dżemem wciągała. I tak! Diabetyk, lub prawie diabetyk musi uważać. Nawet mu tego arbuza za dużo nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska 53kg wyzywa laske 48kg (obie o nieznanym wczesniej wzroscie) od wieszakow :D to jest ta tolerancja wobec innej wagi? Ja mam biust 60C, w talii 55, w tylku 88 (najszersze miejsce mam nizej niz wyzej, nie mam boczkow) na 160. Ile wg Was waze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Bo jeśli ktoś wcześniej zjadał 3500 kalorii a na diecie musi ograniczyć się do 1500, organizm odczuwa to jako znaczny dyskomfort.Nawet jeśli realnie nic mu nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.43 Sorry ale ja o tej wadze 53,podałam wzrost. Jestem niska.158 cm. Patrz jak czytasz. Wiem późno bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak to jest jak sie czyta i przetwrza na swoja modle napisalam ze NA SNIADANIE JADLAM MELONY przez tydzien jak bylam w hotelu rozumiesz co oznacza slowo sniadanie ? a co ty napisalas? ze jadlam caly czas cukry i wegle , widzisz roznice przyglopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×