Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test ciążowy 13 dni po owulacji.

Polecane posty

Gość gość

Jest sens robić czy się jeszcze wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest czuly to mozesz zrobic,ale powinno sie go robic z pierwszego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to chyba sobie odpuszczę. Parę dni mnie nie zbawi, zrobię w dniu miesiączki :) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy mialas ostatnia @? i jak dlugie masz cykle? ja ostatnia @ mialam 20.07. cykle 28, planuje jutro testowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedl pozytywny jakies 10 dni po owulacji choc bylam pewna ze to jakies 15 dni po owulacji. Jak sie pozniej okazalo owulacja przesunela sie o prawie tydzien. Kreska byla slaba a beta tego dbia 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym testować ale myślę, że to za wcześnie. @ miałam 23.07 a owu 08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Moim zdaniem zbyt wcześnie.21 dni po owulacji będzie wiarygodny w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia @ 18.07, cykle 30, 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś już może objawy? Bo ja częściej chodzę do toalety i mocz ma taki inny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może i bym coś sobie znalazła z objawów ale staram się sobie nie wkręcać Bóg wie czego. Więc je uporczywie ignoruje, bo jakbym miała nad tym się zastanawiać, to milion rzeczy bym pod objawy podciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabiaa
Hej ja czekam na @ i sie doczekać nie mogę, to pierwszy cykl starań owulacja była prawdopodobnie 3.08 a my zaczęliśmy od 5.08 starania, trochę się spóźniliśmy ale cicha nadzieja jest.... @ terminowo ma przyjść 17.08 ( cykle co 28dni jak w zegarku) oczywiście mam milion objawów ciąży tylko boje sie ze sama sobie je wmawiam... test robiłam 4i3 dni przed @ oczywiście negatywny ale byl czułości 25 więc jeszcze się łudze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie dlatego nie chce robić testu wcześniej, bo też mam pod ręką te o czułości 25. Ale już mi zostały 4 dni, więc wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy się się pojawiają po spoźnionym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja czekam na @ i sie doczekać nie mogę, to pierwszy cykl starań owulacja była prawdopodobnie 3.08 a my zaczęliśmy od 5.08 starania, trochę się spóźniliśmy ale cicha nadzieja jest.... @ terminowo ma przyjść 17.08 ( cykle co 28dni jak w zegarku) oczywiście mam milion objawów ciąży tylko boje sie ze sama sobie je wmawiam... test robiłam 4i3 dni przed @ oczywiście negatywny ale byl czułości 25 więc jeszcze się łudze.... xxxx Oczywiście, że sobie wmawiasz. Objawy pojawiają się jakiś czas po spóźnionym okresie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niekoniecznie. Przy pierwszej ciąży miałam bardzo wyraźne objawy już na ok 5dni przed terminem miesiączki a ciąża nieplanowana, więc sobie nie wmawiałam . W drugiej poza brakiem miesiączki objawów nie miałam aż do 17 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabiaa
Nie sądzę żebym wszystko sobie wmawiała, tym bardziej że to nie bedzie pierwsza ciąża :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, że objawy się pojawiają po spóźnionym okresie. Mnie cycki bolały już tydzień przed (a nigdy wcześniej przed okresem mnie nie bolały), czułam też prawie codziennie lekki ból w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia 31i8
Też czekam. @ mam dostać 22.08. Zrobiłam sobie test wczoraj z nadzieją, że może coś już pokaże ale wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabiaa
Ja mam dzisiaj 26dc pobolewa mnie brzuch dołem ale nigdy takich boli przed okresem nie było (zawsze w 2 dzien okresu), sutki zrobiły mi się białe a piersi pokryte sa takimi ciemnymi zylkami.. czekam do czwartku na okres -'oby się jednak nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, że objawy się pojawiają po spóźnionym okresie. Mnie cycki bolały już tydzień przed (a nigdy wcześniej przed okresem mnie nie bolały), czułam też prawie codziennie lekki ból w podbrzuszu. xxxx Ból piersi i podbrzusza to są tylko prawdopodobne symptomy. Pewne objawy ciąży to: - potwierdzenie obecności płodu w jamie macicy w 5-6 tygodniu ciąży przy pomocy ultrasonografii przez doświadczonego położnika; -uwidocznienie akcji serca płodu w ultrasonograficznym badaniu z użyciem techniki dopplerowskiej (około 10 tygodnia ciąży); -wyczucie w czasie badania położniczego części ciała płodu lub ruchów płodu; -wysłuchanie tonów serca płodu przy użyciu aparatury pomiarowej; -potwierdzenie obecności kości w badaniu ultrasonograficznym; wyczuwalne przez matkę lub potwierdzone w trakcie badania przez lekarza ruchy dziecka Wszystko inne to tylko przypuszczenia nic poza tym. Także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi 12 dni po owulacji test pokazał ciążę. Ale nie zawsze pokaże, więc jak nie jesteś w gorącej wodzie kąpana to lepiej poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duphastonka
Hej, nie wiem czy wybrałam dobry temat ale mam pytanie do doświadczonych dziewczyn. Jakiś czas temu mój ginekolog przepisał mi duphaston, kazał brać od 16 dnia cyklu, przez 10 dni, przed rozpoczęciem kuracji kochałam się że swoim chłopakiem w trakcie owulacji, od razu mówię że nie planowalam ciazy, jeżeli zaszła w ciaze to jest to przypadek, moje pytanie dotyczy tego czy duphaston moze dawac aż tak silne objawy ciąży? (Czytalam, że daje, ale czy aż tak silne?) Mam bóle podbrzusza, klocie w lewym jajniku, mdłości, hustawke nastrojów, bóle w krzyzu gdzie nigdy nie mialam takiego objawu przed okresem, mam ochotę na wodę gazowana gdzie wcześniej nigdy mi nie smakowała xdd, powiększone piersi, jakieś dziwne na nich krostki, rozpuchlniona szyjke macicy i dziwne mrowienie na wargach sromowych, jakby cała krew z organizmu uciekła właśnie tam.. jestem dzien przed okresem i nie wiem co myslec, zaczynam się nakręcac...to może być jedynie wina tego leku, czy jest cień szansy, ze to bejbi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie wytrzymałam i zrobiłam test no i niestety negatywny :P może ma za małą czułość, a może się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabiaa
Autorko a kiedy masz dostać @? Ja jutro 17.08 , wczoraj 15.08 robilam test i też negatywny... czekam na jutro co się bedzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ mam dostać 18.08, ale już się nie nastawiam jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosabiaa, który to wasz cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czekam ale czy po zaplodnieniu powinien być jakiś charakterystyczy śluz? Bo u mnie nic, czasami troszkę bezbarwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Pierwszy cykl ale po dzisiejszym negatywnym tescie (27dc przy cyklach 28dniowych) nie mam juz złudzeń i czekam az jutro przyjdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śluz jest biały ale taki wodnisty, ponieszany troche z takim jakby plodnym rozciagliwym, mam bialy nalot na sutkach i piersi pokryte zylkami... boli mnie brzuch dołem a nigdy takich boli nie miałam przed okresem i codzienny ból glowy. Nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Mój też pierwszy cykl, dlatego się nie nastawiałam jakoś specjalnie. I tez bym się pewnie doszukała dziwnych rzeczy, ale to może dlatego, że zaczęłam bardziej zwracać uwagę na swój organizm :) moje cykle są 31 dniowe, więc za równy miesiąc znowu będę się zastanawiać czy już robić test czy jeszcze poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×