Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test ciążowy 13 dni po owulacji.

Polecane posty

Najgorsze jest to czekanie, nawet nie wiedziałam, że jestem taka niecierpliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to samo. Człowiek chciałby już natomiast wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , nie warto za wcześnie robić testu bo nie zawsze wychodzi wiarygodny . Pisała tu jedna kobieta , zrobiła dwa testy i ujemne ale nie dawało jej to spokoju i zrobiła kolejny po trzech tygodniach od rzekomego zapłodnienia i co ? Ten trzeci wyszedł pozytywny a to dlatego że nie zawsze zaraz po zapłodnieniu jest wystarczający poziom hcg w moczu . Dopiero po 21 dniach jest go na tyle że wskaże prawidłowy wynik. Trochę cierpliwosci , wiem łatwo powiedzieć , gorzej wytrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gorącej wodzie kąpane. Ja robiłam test w dwa tyg po spóźnionej miesiączce i od razu dwie piękne, czerwone, tłuste krechy. Zero wątpliwości. Dajcie się najpierw tej ciąży zagnieździć i rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością macie rację :) w pierwszej ciąży zrobiłam dwa testy w dniu spodziewanej miesiaczki i dwa pozytywne a wcześniej nie robiłam przed terminem @ Teraz jakoś się tak nastawilam na rodzeństwo dla starszego syna i stąd te testy... myślę, że u mnie sprawa się wyjaśni jutro bo cykle mam 28dniowe jak z zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosabia i jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie @ nie przyszedł czekam cierpliwie jak do jutra nie będzie zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też już czekam. Pewnie dostanę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Niestety dostałam okres. Punktualnie jak w zegarku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam te dzieciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aaa

Hej. Moje cykle są zwykle 25-dniowe, jutro powinnam dostać okres, ale raczej się nie zanosi. Kochaliśmy się z chłopakiem 2 lub 3 dni przed owulacją (nie jestem pewna, ponieważ nie jest to potwierdzona informacja przez lekarza tylko wyliczona przeze mnie ). Od kilku dni mam dziwne bóle brzucha oraz nudności. Czy to możliwe że są to tak wczesne objawy ciąży czy to raczej zatrucie pokarmowe? Jest sens jutro robić test ciążowy czy to za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julik

Kup test o wysokiej czułości i zrób rano z pierwszego moczu. Jeśli dobrze liczysz to powinien być wiarygodny. Na nudności za wcześnie, to może być objaw stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Test zawsze  w dzień spodziewanej miesiączki, nie wcześniej. A jak wyznaczasz owulację? Czy za pomocą jakiegoś urządzenia, czy kalendarzyk? Ja używam komputera cyklu myway i jeszcze mnie nie zawiódł. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×