Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FINLANDIA W SZKLANCE

kaczka na taczke,.,.,.,.

Polecane posty

Gość FINLANDIA W SZKLANCE

Mazurek: "Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii." x x Opozycja? Jaka opozycja? Jak nas wkurzą to za chwilę nie będzie żadnej opozycji - Joachim Brudziński - x x O to mam największe pretensje do Kaczyńskiego, że z cynicznych powodów dał nieoświecionemu plebsowi poczucie dostępu do władzy— mówi prof. Wojciech Sadurski, prawnik i politolog. x x Janusz Głowacki: Minister Antoni zwrócił się do NATO, prosząc o broń nuklearną, uspokajając, że to tylko na użytek wewnętrzny x x Suski: "widziałem na nagraniu, jak uczestnicy manifestacji KOD napadli na jednego z kontrdemonstrantów, który chciał im wyrwać flagę. " x x Pan Błaszczak to Chodzący Deficyt Intelektualny - Dorn. x x Roman Giertych nie zostawił suchej nitki na nocnych wydarzeniach w Sejmie. Dostało się też prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. "Wszystko to, aby zaspokoić zemstę jednego świra" - stwierdził mecenas. "Prawda nie leży pośrodku. Prawda leży tam, gdzie leży".- Władysław Bartoszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FINLANDIA W SZKLANCE
Bruno Shatyn 2017.07.29 Nie jest prawdą, że w ciągu ostatnich 28 lat nikt nie potrafił dokonać zmian w sądownictwie, które nadal jest jakby PRL-owskie. To kłamstwo. Sądownictwo zostało w sposób zasadniczy i ideowo jednoznaczny przekształcone na podstawie tych ustaw, które Sejm uchwalił już w grudniu 1989 r. Wcześniej częściowo dyspozycyjne, pod naciskiem prezesów, sposobu nominacji, awansowania i nagradzania stało się odrębną, niezależną władzą sądowniczą, którą dopiero teraz, po 28 latach, pragnie się z powrotem zamienić na taką, którą będzie można się posłużyć, gdy zajdzie taka potrzeba, w celach politycznych. x Nie ma instytucji w Polsce, która byłaby tak oczyszczona po 1989 roku - prof. Adam Strzembosz o Sądzie Najwyższym "Prawda nie leży pośrodku. Prawda leży tam, gdzie leży". - Władysław Bartoszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Shatyn logout
Na lidera opozycji świetnie nadaje się Timmer..manns. Ma układy w UE, nie lubi PIS i Kaczyń.skiego i prawicy w ogóle.Ma koncepcję dla Polski - być rynkiem zbytu dla Zachodu i obozem przejściowym dla mas imigrantów zanim się "ucywilizują", by ich zabrać na zachód. Wszystkim innym w kraju liderom opozycji czegoś brakuje. Albo nie są ustosunkowani, albo płaci im CDU albo nie mają żadnej koncepcji dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwecja w szklance
Prezydent powinien mieć więcej uprawnień bo obecnie ma ich za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwecja w szklance
Prezydent powinien mieć więcej uprawnień i być jednocześnie szefem rządu jak to jest w USA gdzie prezydent jest jednocześnie premierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:07 zgadza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że PiS następne wybory przegra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też taką mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja matką głupich (i lemingów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz dziadek jak Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia w szklance
już jestem witam patrzcie co głupi shatyn napisał w moim temacie Od 1 listopada kompetencje będą w jednych rękach. Zawsze była to kompetencja rządowa, bo obowiązek dbania o zabytki spoczywa właśnie na państwie - tak wojewoda Zdzisław Sipiera z PiS tłumaczy decyzję o wypowiedzeniu porozumienia, na mocy którego stołeczny konserwator zabytków sprawował opiekę nad zabytkami w Warszawie. x x "Zapomnieli" tylko dodać, że umowa którą zerwali była dziełem Lecha Kaczyńskiego który ją także podpisał. "Prawda nie leży pośrodku. Prawda leży tam, gdzie leży". - Władysław Bartoszewski xxx haha chciał byś shatyn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jest kretynem i każdy to wie więc nikt w jego denne tematy nie będzie wchodził :D on jest już zwyczajnie nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to szmatyn:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×